Prebieha nezávislý automatický audit integrity textu voči originálu na Slov-Lex.sk. Čakajte prosím...
| Kód činnosti | Produkcia, zber, zhodnocovanie a zneškodňovanie odpadov |
| P | Pôvodca odpadu |
| M | Držiteľ odpadu |
| V | Zber odpadov |
| R | Zhodnocovanie odpadov |
| D | Zneškodňovanie odpadov |
| Kód | Zhromažďovanie odpadov |
| Z | Zhromažďovanie odpadov je vzniku dočasné uloženie odpadov pred ďalším nakladaním s nimi na mieste |
| Kód | Zhodnocovanie odpadov |
| R1 | Využitie najmä ako palivo alebo na získanie energie iným spôsobom |
| R2 | Spätné získavanie alebo regenerácia rozpúšťadiel |
| R3 | Recyklácia alebo spätné získavanie organických látok, ktoré sa nepoužívajú ako rozpúšťadlá (vrátane kompostovania a iných biologických transformačných procesov) |
| R4 | Recyklácia alebo spätné získavanie kovov a kovových zlúčenín |
| R5 | Recyklácia alebo spätné získavanie iných anorganických materiálov |
| R6 | Regenerácia kyselín a zásad |
| R7 | Spätné získavanie komponentov používaných pri odstraňovaní znečistenia |
| R8 | Spätné získavanie komponentov z katalyzátorov |
| R9 | Prečisťovanie oleja alebo jeho iné opätovné použitie |
| R10 | Úprava pôdy na účel dosiahnutia prínosov pre poľnohospodárstvo alebo na zlepšenie životného prostredia |
| R11 | Využitie odpadov vzniknutých pri činnostiach R1 až R10 |
| R12 | Výmena odpadov určených na spracovanie niektorou z činností R1 až R11 |
| R13 | Skladovanie odpadov pred použitím niektorej z činností R1 až R12 (okrem dočasného uloženia pred zberom na mieste vzniku) |
| Kód | Zneškodňovanie odpadov |
| D1 | Uloženie do zeme alebo na povrchu zeme (napr. skládka odpadov) |
| D2 | Úprava pôdnymi procesmi (napr. biodegradácia kvapalných alebo kalových odpadov v pôde atď.) |
| D3 | Hĺbková injektáž úložísk atď.) (napr. Injektáž čerpateľných odpadov do vrtov, soľných baní alebo prirodzených |
| D4 | Ukladanie do povrchových nádrží (napr. umiestnenie kvapalných alebo kalových odpadov do jám, rybníkov alebo lagún atď.) |
| D5 | Špeciálne vybudované skládky odpadov (napr. umiestnenie do samostatných buniek s povrchovou úpravou stien, ktoré sú zakryté a Izolované jedna od druhej a od životného prostredia atď.) |
| D6 | Vypúšťanie a vhadzovanie do vodného reclplenta okrem morí a oceánov |
| D7 | Vypúšťanie a vhadzovanie do morí a oceánov vrátane uloženia na morské dno |
| D8 | Biologická úprava nešpecifikovaná v tejto prílohe, pri ktorej vznikajú zlúčeniny alebo zmesi, ktoré sú zneškodnené niektorou z činností D1 až D 12 |
| D9 | Fyzikálno-chemlcká úprava nešpecifikovaná v tejto prílohe, pri ktorej vznikajú zlúčeniny alebo zmesi, ktoré sú zneškodnené niektorou z činností D1 až D 12 (napr. odparovanie, sušenie, kalcinácia atď.) |
| D10 | Spaľovanie na pevnine |
| D11 | Spaľovanie na mori |
| D12 | Trvalé uloženie (napr. umiestnenie kontajnerov v baniach atď.) |
| D13 | Zmlešavanie alebo miešanie pred použitím niektorej z činností D1 až D 12 |
| D14 | Uloženie do ďalších obalov pred použitím niektorej z činností D1 až D 12 |
| D15 | Skladovanie pred použitím niektorej z činností D1 až D 14 (okrem dočasného uloženia pred zberom na mieste vzniku) |
| Kód | Skupiny odpadov | |
| Y1 | Klinické odpady z nemocníc, zdravotných stredísk a zariadení | |
| Y2 | Odpady z výroby a prípravy farmaceutických výrobkov | |
| Y3 | Odpadové farmaceutické látky, drogy a lieky | |
| Y4 | Odpady z výroby, prípravy a použitia pesticídov a fytofarmák | |
| Y5 | Odpady z výroby, prípravy a použitia chemických prostriedkov na ochranu dreva | |
| Y6 | Odpady z výroby, prípravy a použitia organických rozpúšťadiel | |
| Y7 | Odpady z tepelného spracovania a temperovacích operácií s obsahom kyanidov | |
| Y8 | Odpadové minerálne oleje nevhodné na používanie podľa pôvodného určenia | |
| Y9 | Odpady typu olej vo vode, uhľovodíky vo vode, emulzie | |
| Y10 | Odpadové látky a predmety obsahujúce polychlórované bifenyly (PCB) a/ alebo polychlórované terfenyly (PCT) a/ alebo polybrómované bifenyly (PBB) alebo nimi znečistené | |
| Y11 | Odpadové dechtové zvyšky vznikajúce pri čistení, destilácii a pyrolytickom spracúvaní | |
| Y12 | Odpady z výroby, prípravy a použitia atramentov, farbív, pigmentov, farieb, lakov a náterov | |
| Y13 | Odpady z výroby, prípravy a použitia živíc, latexov, zmäkčovadiel, glejov a lepidiel | |
| Y14 | Odpadové chemické látky vznikajúce pri výskume a vývoji alebo pri výučbe, ktoré nie sú zatiaľ určené a/alebo sú nové a ich účinky na človeka alebo životné prostredie nie sú známe | |
| Y15 | Látky výbušnej povahy, ktoré nepodliehajú iným právnym predpisom | |
| Y16 | Látky z výroby, prípravy a použitia fotochemikálií a fotografických materiálov | |
| Y17 | Odpady vznikajúce pri povrchovej úprave kovov a plastických materiálov | |
| Y18 | Zvyšky vznikajúce pri priemyselnom zneškodňovaní odpadov | |
| Kód | Odpady obsahujúce tieto škodliviny: |
| Y19 | Karbonyly kovov |
| Y20 | Berýlium, zlúčeniny berýlia |
| Y21 | Zlúčeniny šesťmocného chrómu |
| Y22 | Zlúčeniny medi |
| Y23 | Zlúčeniny zinku |
| Y24 | Arzén, zlúčeniny arzénu |
| Y25 | Selén, zlúčeniny selénu |
| Y26 | Kadmium, zlúčeniny kadmia |
| Y27 | Antimón, zlúčeniny antimónu |
| Y28 | Telúr, zlúčeniny telúru |
| Y29 | Ortuť, zlúčeniny ortuti |
| Y30 | Tálium, zlúčeniny tália |
| Y31 | Olovo, zlúčeniny olova |
| Y32 | Anorganické zlúčeniny fluóru okrem fluoridu vápenatého |
| Y33 | Anorganické kyanidy |
| Y34 | Roztoky kyselín a kyseliny v tuhej forme |
| Y35 | Roztoky zásad a zásady v tuhej forme |
| Y36 | Azbest (prach a vlákna) |
| Y37 | Organické zlúčeniny fosforu |
| Y38 | Organické kyanidy |
| Y39 | Fenoly, zlúčeniny fenolov vrátane chlórovaných fenolov |
| Y40 | Étery |
| Y41 | Halogénované organické rozpúšťadlá |
| Y42 | Organické rozpúšťadlá okrem halogénovaných rozpúšťadiel |
| Y43 | Všetky materiály obsahujúce polychlórovaný dibenzofurán |
| Y44 | Všetky materiály obsahujúce polychlórovaný dibenzo-p-dioxín |
| Y45 | Organohalogénové zlúčeniny iné ako látky uvedené v tejto tabuľke (napr. Y39, Y41, Y42, Y43, Y44) |
| Kód | Zhromažďovanie odpadov |
| Z | Zhromažďovanie odpadov je dočasné uloženie odpadov pred ďalším nakladaním s nimi na mieste vzniku |
| Kód | Zhodnocovanie odpadov |
| R1 | Využitie najmä ako palivo alebo na získanie energie iným spôsobom |
| R2 | Spätné získavanie alebo regenerácia rozpúšťadiel |
| R3 | Recyklácia alebo spätné získavanie organických látok, ktoré sa nepoužívajú ako rozpúšťadlá kompostovania a iných biologických transformačných procesov) (vrátane |
| R4 | Recyklácia alebo spätné získavanie kovov a kovových zlúčenín |
| R5 | Recyklácia alebo spätné získavanie Iných anorganických materiálov |
| R6 | Regenerácia kyselín a zásad |
| R7 | Spätné získavanie komponentov používaných pri odstraňovaní znečistenia |
| R8 | Spätné získavanie komponentov z katalyzátorov |
| R9 | Prečisťovanie oleja alebo jeho iné opätovné použitie |
| R10 | Úprava pôdy na účel dosiahnutia prínosov pre poľnohospodárstvo alebo na zlepšenie životného prostredia |
| R11 | Využitie odpadov vzniknutých pri činnostiach Rl1až R10 |
| R12 | Výmena odpadov určených na spracovanie niektorou z činností R1 až R11 |
| R13 | Skladovanie odpadov pred použitím niektorej z činností R1 až R12 (okrem dočasného uloženia pred zberom na mieste vzniku) |
| Kód | Zneškodňovanie odpadov |
| D1 | Uloženie do zeme alebo na povrchu zeme (napr. skládka odpadov) |
| D2 | Úprava pôdnymi procesmi (napr. biodegradácia kvapalných alebo kalových odpadov v pôde atď.) |
| D3 | Hĺbková injektáž (napr. injektáž čerpateľných odpadov do vrtov, soľných baní alebo prirodzených úložísk atď.) |
| D4 | Ukladanie do povrchových nádrží (napr. umiestnenie kvapalných alebo kalových odpadov do jám, rybníkov alebo lagún atď.) |
| D5 | Špeciálne vybudované skládky odpadov (napr. umiestnenie do samostatných buniek s povrchovou úpravou stien, ktoré sú zakryté a Izolované jedna od druhej a od životného prostredia atď.) |
| D6 | Vypúšťanie a vhadzovanie do vodného recipienta okrem morí a oceánov |
| D7 | Vypúšťanie a vhadzovanie do morí a oceánov vrátane uloženia na morské dno |
| D8 | Biologická úprava nešpecifikovaná v tejto prílohe, pri ktorej vznikajú zlúčeniny alebo zmesi, ktoré sú zneškodnené niektorou z činností D1 až D 12 |
| D9 | Fyzikálno-chemická úprava nešpecifikovaná v tejto prílohe, pri ktorej vznikajú zlúčeniny alebo zmesi, ktoré sú zneškodnené niektorou z činností D1 až D 12 (napr. odparovanie, sušenie, kalcinácia atď.) |
| D10 | Spaľovanie na pevnine |
| D11 | Spaľovanie na mori |
| D12 | Trvalé uloženie (napr. umiestnenie kontajnerov v baniach atď.) |
| D13 | Zmlešavanie alebo miešanie pred použitím niektorej z činností D1 až D 12 |
| D14 | Uloženie do ďalších obalov pred použitím niektorej z činností Dl až D 12 |
| D15 | Skladovanie pred použitím niektorej z činností D1 až D 14 (okrem dočasného uloženia pred zberom na mieste vzniku) |
| Kód odpadu | Názov odpadu | Kategória odpadu |
| 01 03 09 | červený kal z výroby hliníka Iný ako odpady uvedené v 01 03 07 | N |
| 03 03 05 | kaly z odstraňovania tlačiarenských farieb pri recyklácii papiera (delnking) | N |
| 04 01 02 | odpad z lúhovania | N |
| 04 01 03 | odpady z odmasťovania obsahujúce rozpúšťadlá bez kvapalnej fázy | N |
| 04 01 04 | člnlaca brečka obsahujúca chróm | N |
| 04 01 06 | kaly najmä zo spracovania kvapalného odpadu v mieste jeho vzniku obsahujúce chróm | N |
| 04 01 08 | odpadová vyčinená koža (holina, stružliny, odrezky, brúsny prach) obsahujúca chróm | N |
| 05 07 01 | odpady obsahujúce ortuť | N |
| 0603 11 | tuhé soli a roztoky obsahujúce kyanidy | N |
| 06 03 13 | tuhé soli a roztoky obsahujúce ťažké kovy | N |
| 06 03 14 | tuhé soli a roztoky Iné ako uvedené v 06 03 11 a 06 03 13 | N |
| 06 04 04 | odpady obsahujúce ortuť | N |
| 06 04 05 | odpady obsahujúce Iné ťažké kovy | N |
| 07 01 03 | organické halogénované rozpúšťadlá, premývacle kvapaliny a matečné lúhy | N |
| 07 01 07 | halogénované destilačné zvyšky a reakčné splodiny | N |
| 07 01 09 | halogénované filtračné koláče a použité absorbenty | N |
| 07 02 03 | organické halogénované rozpúšťadlá, premývacie kvapaliny a matečné lúhy | N |
| 07 03 03 | organické halogénované rozpúšťadlá, premývacie kvapaliny a matečné lúhy | N |
| 07 03 07 | halogénované destilačné zvyšky a reakčné splodiny | N |
| 07 03 09 | halogénované filtračné koláče a použité absorbenty | N |
| 07 04 03 | organické halogénované rozpúšťadlá, premývacie kvapaliny a matečné lúhy | N |
| 07 04 07 | halogénované destilačné zvyšky a reakčné splodiny | N |
| 07 04 09 | halogénované filtračné koláče a použité absorbenty | N |
| 07 05 03 | organické halogénované rozpúšťadlá, premývacie kvapaliny a matečné lúhy | N |
| 07 05 07 | halogénované destilačné zvyšky a reakčné splodiny | N |
| 07 05 09 | halogénované filtračné koláče a použité absorbenty | N |
| 07 06 03 | organické halogénované rozpúšťadlá, premývacie kvapaliny a matečné lúhy | N |
| 07 06 07 | halogénované destilačné zvyšky a reakčné splodiny | N |
| 07 06 09 | halogénované filtračné koláče a použité absorbenty | N |
| 07 07 07 | halogénované destilačné zvyšky a reakčné splodiny | N |
| 08 01 13 | kaly z farby alebo laku obsahujúce organické rozpúšťadlá alebo Iné nebezpečné látky | N |
| 08 03 14 | kaly z tlačiarenskej farby obsahujúce nebezpečné látky | N |
| 08 04 11 | kaly z lepidiel a tesniacich materiálov obsahujúce organické rozpúšťadlá alebo iné nebezpečné látky | N |
| 11 03 01 | odpady obsahujúce kyanidy | N |
| 13 01 01 | hydraulické oleje obsahujúce PCB | N |
| 13 03 01 | Izolačné oleje alebo oleje obsahujúce PCB | N |
| 14 06 01 | chlórfluórované uhľovodíky | N |
| 14 06 02 | iné halogénované rozpúšťadlá a zmesi rozpúšťadiel | N |
| 14 06 04 | kaly alebo tuhé odpady obsahujúce halogénované rozpúšťadlá | N |
| 16 02 09 | transformátory a kondenzátory obsahujúce PCB | N |
| 17 04 03 | olovo | N |
| 18 01 03 | odpady, ktorých zber a zneškodňovanie podliehajú osobitným požiadavkám z hľadiska prevencie nákazy | N |
| 20 01 21 | žiarivky a iný odpad obsahujúci ortuť | N |
| Kód | Zariadenie na zber, zhodnocovanie a zneškodňovanie odpadov |
| V | Zberňa odpadov, ktorá vykonáva ich zhromažďovanie, triedenie alebo zmiešavanie na účely ich prepravy na miesto ďalšieho nakladania s nimi |
| R1 až D13 | Zariadenie na zhodnocovanie odpadov niektorou z činností R1 až R13 uvedených v tabuľke B |
| D1 až D15 | Zariadenie na zneškodňovanie odpadov niektorou z činností D1 až D15 uvedených v tabuľke C |
| Kód | Zhodnocovanie odpadov |
| R1 | Využitie najmä ako palivo alebo na získanie energie iným spôsobom |
| R2 | Spätné získavanie alebo regenerácia rozpúšťadiel |
| R3 | Recyklácia alebo spätné získavanie organických látok, ktoré sa nepoužívajú ako rozpúšťadlá (vrátane kompostovania a iných biologických transformačných procesov) |
| R4 | Recyklácia alebo spätné získavanie kovov a kovových zlúčenín |
| R5 | Recyklácia alebo spätné získavanie iných anorganických materiálov |
| R6 | Regenerácia kyselín a zásad |
| R7 | Spätné získavanie komponentov používaných pri odstraňovaní znečistenia |
| R8 | Spätné získavanie komponentov z katalyzátorov |
| R9 | Prečisťovanie oleja alebo jeho iné opätovné použitie |
| R10 | Úprava pôdy na účel dosiahnutia prínosov pre poľnohospodárstvo alebo na zlepšenie životného prostredia |
| R11 | Využitie odpadov vzniknutých pri činnostiach R1 až R10 |
| R12 | Výmena odpadov určených na spracovanie niektorou z činností R1 až R11 |
| R13 | Skladovanie odpadov pred použitím niektorej z činností R1 až R12 (okrem dočasného uloženia pred zberom na mieste vzniku) |
| Kód | Zneškodňovanie odpadov |
| D1 | Uloženie do zeme alebo na povrchu zeme (napr. skládka odpadov) |
| D2 | Úprava pôdnymi procesmi (napr. biodegradácia kvapalných alebo kalových odpadov v pôde atď.) |
| D3 | Hĺbková injektáž (napr. injektáž čerpateľných odpadov do vrtov, soľných baní alebo prirodzených úložísk atď.) |
| D4 | Ukladanie do povrchových nádrží (napr. umiestnenie kvapalných alebo kalových odpadov do jám, rybníkov alebo lagún atď.) |
| D5 | Špeciálne vybudované skládky odpadov (napr. umiestnenie do samostatných buniek s povrchovou úpravou stien, ktoré sú zakryté a izolované jedna od druhej a od životného prostredia atď.) |
| D6 | Vypúšťanie a vhadzovanie do vodného recipienta okrem morí a oceánov |
| D7 | Vypúšťanie a vhadzovanie do morí a oceánov vrátane uloženia na morské dno |
| D8 | Biologická úprava nešpecifikovaná v tejto prílohe, pri ktorej vznikajú zlúčeniny alebo zmesi, ktoré sú zneškodnené niektorou z činností D1 až D 12 |
| D9 | Fyzikálno-chemická úprava, nešpecifikovaná v tejto prílohe, pri ktorej vznikajú zlúčeniny alebo zmesi, ktoré sú zneškodnené niektorou z činností D1 až D 12 (napr. odparovanie, sušenie, kalclnácla atď.) |
| D10 | Spaľovanie na pevnine |
| D11 | Spaľovanie na mori |
| D12 | Trvalé uloženie (napr. umiestnenie kontajnerov v baniach atď.) |
| D13 | Zmlešavanle alebo miešanie pred použitím niektorej z činností D1 až D 12 |
| D14 | Uloženie do ďalších obalov pred použitím niektorej z činností D1 až D 12 |
| D15 | Skladovanie pred použitím niektorej z činností D1 až D 14 (okrem dočasného uloženia pred zberom na mieste vzniku) |
| Ukazovateľ | Jednotka | Hraničná hodnota | |
| 1 | pH | - | 5,5 - 10,0 |
| 2 | vodivosť | mS/m | 100 |
| 3 | zápach | - | žiadny |
| 4 | ekotoxicita | - | negatívna |
| 5 | rozpustený organický uhlík (DOC) | mg/l | 10,0 |
| 6 | polycyklické aromatické uhľovodíky (PAU) | mg/l | 0,002 |
| 7 | fenolový index | mg/l | 0,05 |
| 8 | chemická spotreba kyslíka (CHSKcr)1) | mg/l | 20 |
| 9 | nepolárne extrahovateľné látky (NEL) | mg/l | 0,1 |
| 10 | adsorbovateľné organické halogénované zlúčeniny (AOX) | mg/l | 0,03 |
| 11 | aniónaktívne tenzidy2) | mg/l | 0,2 |
| 12 | benzén, toluén, xylény (BTX) | mg/l | 0,3 |
| 13 | vápnik | mg/l | 3) |
| 14 | horčík | mg/l | 3) |
| 15 | hliník | mg/l | 2,0 |
| 16 | antimón | mg/l | 0,05 |
| 17 | arzén | mg/l | 0,05 |
| 18 | bárium | mg/l | 1,0 |
| 19 | berýlium | mg/l | 0,005 |
| 20 | bór | mg/l | 0,5 |
| 21 | olovo | mg/l | 0,05 |
| 22 | kadmium | mg/l | 0,005 |
| 23 | chróm celkový | mg/l | 0,05 |
| 24 | chróm VI | mg/l | 0,02 |
| 25 | železo | mg/l | 1,0 |
| 26 | kobalt | mg/l | 0,05 |
| 27 | meď | mg/l | 0,1 |
| 28 | bizmut | mg/l | 0,05 |
| 29 | nikel | mg/l | 0,1 |
| 30 | ortuť | mg/l | 0,001 |
| 31 | selén | mg/l | 0,01 |
| 32 | striebro | mg/l | 0,1 |
| 33 | tálium | mg/l | 0,01 |
| 34 | vanád | mg/l | 0,05 |
| 35 | zinok | mg/l | 3,0 |
| 36 | cín | mg/l | 0,05 |
| 37 | fluoridy | mg/l | 1,5 |
| 38 | amónne Ióny | mg/l | 0,5 |
| 39 | chloridy | mg/l | 200 |
| 40 | kyanidy celkové | mg/l | 0,05 |
| 41 | kyanidy ľahko uvoľniteľné | mg/l | 0,01 |
| 42 | dusičnany | mg/l | 50 |
| 43 | dusitany | mg/l | 0,1 |
| 44 | fosforečnany celkové | mg/l | 50 |
| 45 | sírany | mg/l | 250 |
| Ukazovateľ | Jednotka | Hraničná hodnota | |
| 1 | pH | - | 5,5 - 10 |
| 2 | vodivosť | mS/m | 1000 |
| 3 | ekotoxicita | ml/l | 10 |
| 4 | polycyklické aromatické uhľovodíky (PAU) | mg/l | 0,01 |
| 5 | fenolový index | mg/l | 10 |
| 6 | nepolárne extrahovateľné látky (NEL) | mg/l | 100 |
| 7 | adsorbovateľné organické halogénované zlúčeniny (AOX) | mg/l | 5,0 |
| 8 | rozpustený organický uhlík (DOC) | mg/l | 200 |
| 9 | chemická spotreba kyslíka (CHSKCr)1) | mg/l | 300 |
| 10 | aniónaktívne tenzidy2) | mg/l | 2,0 |
| 11 | vápnik | mg/l | 3) |
| 12 | horčík | mg/l | 3) |
| 13 | hliník | mg/l | 50 |
| 14 | antimón | mg/l | 5,0 |
| 15 | arzén | mg/l | 5,0 |
| 16 | bárium | mg/l | 50,0 |
| 17 | berýlium | mg/l | 0,5 |
| 18 | bór | mg/l | 100 |
| 19 | olovo | mg/l | 10 |
| 20 | kadmium | mg/l | 0,5 |
| 21 | chróm celkový | mg/l | 50,0 |
| 22 | železo | mg/l | 3) |
| 23 | kobalt | mg/l | 10 |
| 24 | meď | mg/l | 10 |
| 25 | bizmut | mg/l | 50 |
| 26 | nikel | mg/l | 50,0 |
| 27 | ortuť | mg/l | 0,05 |
| 28 | selén | mg/l | 5,0 |
| 29 | striebro | mg/l | 5,0 |
| 30 | tálium | mg/l | 2,0 |
| 31 | vanád | mg/l | 20,0 |
| 32 | zinok | mg/l | 100 |
| 33 | cín | mg/l | 100 |
| 34 | fluoridy | mg/l | 50,0 |
| 35 | amónne ióny | mg/l | 3) |
| 36 | chloridy | mg/l | 3) |
| 37 | kyanidy celkové | mg/l | 20,0 |
| 38 | kyanidy ľahko uvoľniteľné | mg/l | 10,0 |
| 39 | dusičnany | mg/l | 3) |
| 40 | dusitany | mg/l | 3) |
| 41 | fosforečnany celkové | mg/l | 3) |
| 42 | sírany | mg/l | 3) |
| Počas prevádzky | Po uzatvorení skládky odpadov | |
| Množstvo zrážok | denne | denne, mesačné súčty |
| Teplota (min., max., o 14.00 h SEČ) | denne | mesačný priemer |
| Smer a sila prevládajúceho vetra | denne | nevyžaduje sa |
| Vyparovanie (lyzimeter/priesakomer)1) | denne | denne, mesačné súčty |
| Vlhkosť vzduchu (14.00 h SEČ) | denne | mesačný priemer |
| Počas prevádzky | Po uzatvorení skládky odpadov | |
| Množstvo priesakových kvapalín | mesačne2), 7) | každých 6 mesiacov |
| Zloženie priesakových kvapalín3) | štvrťročne2), 7) | každých 6 mesiacov |
| Množstvo a zloženie povrchovej vody6) | štvrťročne2) | každých 6 mesiacov |
| Potenciálne emisie plynov a atm. tlak | mesačne2), 4) | každých 6 mesiacov5) |