Prebieha nezávislý automatický audit integrity textu voči originálu na Slov-Lex.sk. Čakajte prosím...
| I. PODPORA PRE ŠTATISTICKÉ VÝSTUPY, TECHNICKÁ INFRAŠTRUKTÚRA Organizačná štatistika |
||
| 1. | Org 3-99 | Dotazník na registráciu organizácie |
| 2. | Org 4-99 | Dotazník na aktualizáciu registra organizácií |
| 3. | Org 5-99 | Hlásenie o základnej územnej jednotke |
| 4. | Org 6-99 | Hlásenie o územno-technickej jednotke |
| 5. | Org SP 1-01 | Ročný výkaz o skupinách podnikov |
| II. DEMOGRAFICKÁ A SOCIÁLNA ŠTATISTIKA Obyvateľstvo |
||
| 6. | Obyv 1-12 | Hlásenie o uzavretí manželstva |
| 7. | Obyv 2-12 | Hlásenie o narodení |
| 8. | Obyv 3-12 | List o prehliadke mŕtveho a štatistické hlásenie o úmrtí |
| 9. | Obyv 4-12 | Hlásenie o rozvode |
| 10. | Obyv 5-12 | Hlásenie o sťahovaní |
| 11. | SILC 1-01 | Zisťovanie o príjmoch a životných podmienkach |
| Trh práce | ||
| 12. | VZPS 1-99 | Výberové zisťovanie pracovných síl – pre domácnosť |
| 13. | VZPS 2-99 | Výberové zisťovanie pracovných síl – pre členov domácnosti |
| 14. | Práca 2-04 | Štvrťročný výkaz o práci |
| 15. | Práca 5-99 | Výkaz o štrajku (výluke) |
| 16. | Práca 6-99 | Zisťovanie o práci za obce a samosprávne kraje, (rok zisťovania 2010) |
| 17. | Práca 3-01 | Ročný výkaz o práci |
| 18. | ÚNP 1-01 | Ročný výkaz o úplných nákladoch práce |
Sociálna ochrana |
||
| 19. | Soc 1-01 | Ročný výkaz o zariadeniach sociálnych služieb a zariadeniach na vykonávanie opatrení sociálnoprávnej ochrany a sociálnej kurately |
| 20. | Soc 4-99 | Výkaz o výdavkoch na sociálnu pomoc |
| III. A MAKROEKONOMICKÁ ŠTATISTIKA Ceny |
||
| 21. | Ceny Les 1-12 | Mesačný výkaz o cenách v lesnom hospodárstve |
| 22. | Ceny NC Poľ 1-12 | Mesačný výkaz o cenách poľnohospodárskych výrobkov |
| 23. | Ceny Vod 1-12 | Mesačný výkaz o cenách vo vodnom hospodárstve |
| 24. | Ceny VC 1-12 | Mesačný výkaz o cenách priemyselných výrobcov |
| 25. | Ceny VC 2-99 | Parametrické porovnanie úžitkových vlastností výrobkov |
| 26. | KPESC 1-12 | Karta prvotnej evidencie zisťovania spotrebiteľských cien |
| 27. | KPESC DO 2-52 | Karta prvotnej evidencie zisťovania spotrebiteľských cien – duálne oceňovanie, (rok zisťovania 2009) |
| 28. | Ceny VTS 1-12 | Mesačný výkaz o cenách služieb v oblasti nehnuteľností |
| 29. | Ceny VTS 2-12 | Mesačný výkaz o cenách služieb v oblasti prenájmu strojov a prístrojov |
| 30. | Ceny VTS 3-12 | Mesačný výkaz o cenách služieb v oblasti spracovania dát |
| 31. | Ceny VTS 4-12 | Mesačný výkaz o cenách služieb určených prevažne pre podniky |
| 32. | Ceny VTS 5-12 | Mesačný výkaz o cenách služieb v oblasti pôšt a telekomunikácií |
| 33. | Ceny VTS 6-12 | Mesačný výkaz o cenách služieb v oblasti finančného lízingu |
| 34. | Ceny VTS 7-12 | Mesačný výkaz o cenách služieb v oblasti poisťovníctva |
| 35. | Ceny VTS 8-12 | Mesačný výkaz o cenách služieb v oblasti bankovníctva |
| 36. | Ceny VTS 9-12 | Mesačný výkaz o cenách služieb v oblasti vnútroštátnej železničnej dopravy nákladov |
| 37. | Ceny VTS 10-12 | Mesačný výkaz o cenách služieb v oblasti vnútroštátnej cestnej dopravy nákladov |
| 38. | Ceny VTS 11-12 | Mesačný výkaz o cenách služieb v oblasti vnútrozemskej vodnej dopravy nákladov |
| 39. | Ceny VTS 12-12 | Mesačný výkaz o cenách služieb v oblasti vnútroštátnej leteckej dopravy nákladov |
| 40. | Ceny VTS 13-12 | Mesačný výkaz o cenách služieb v oblasti vnútroštátnej potrubnej dopravy nákladov |
| 41. | Ceny D Poľ 1-04 | Štvrťročný výkaz o cenách vybraných výrobkov a služieb v poľnohospodárstve |
| 42. | Ceny Stav 10-04 | Štvrťročný výkaz o cenách v stavebníctve |
III. B PODNIKATEĽSKÉ ŠTATISTIKY Štatistika o ekonomickej činnosti podnikov |
||
| 43. | Prod 3-04 | Štvrťročný výkaz produkčných odvetví |
| 44. | P 13-04 | Štvrťročný výkaz produkčných odvetví v malých podnikoch |
| 45. | Roč 1-01 | Ročný výkaz produkčných odvetví |
| 46. | Roč 2-01 | Ročný výkaz produkčných odvetví v malých podnikoch |
| 47. | Roč 3-01 | Ročný výkaz o fyzických osobách nezapísaných v obchodnom registri |
| 48. | FM F 1-99 | Jednorazové zisťovanie o prístupe podnikateľských subjektov k financiám |
| Priemysel | ||
| 49. | Priem P 1-12 | Mesačný podnikový výkaz v priemysle |
| 50. | Priem P 6-01 | Ročný podnikový výkaz o výrobe priemyselných výrobkov a priemyselných službách |
| 51. | Oceľ 1-01 | Ročný výkaz o oceli a železe |
| Vodné hospodárstvo | ||
| 52. | Vod 1-01 | Ročný výkaz o prevádzke vodovodov a kanalizácií |
Stavebníctvo |
||
| 53. | Stav P 1-12 | Mesačný podnikový výkaz v stavebníctve |
| 54. | Inv 3-04 | Štvrťročný výkaz o začatých, rozostavaných a dokončených bytoch |
| Vnútorný obchod | ||
| 55. | OPU 1-12 | Mesačný výkaz v obchode, pohostinstve a v ubytovaní |
| Služby | ||
| 56. | VTS 1-12 | Mesačný výkaz vo vybraných trhových službách |
| Energetika | ||
| 57. | Energ 7-12 | Mesačný výkaz o výrobe elektriny a tepla |
| 58. | Energ 8-12 | Mesačný výkaz o tuhých palivách a vybraných plynných palivách |
| 59. | Energ 9-02 | Polročný výkaz o cenách elektriny pre konečných spotrebiteľov |
| 60. | Energ 10-02 | Polročný výkaz o cenách zemného plynu pre konečných spotrebiteľov |
| 61. | Energ 2-01 | Ročný výkaz o výrobe kvapalných palív z ropy |
| 62. | Energ 3-01 | Ročný výkaz o obnoviteľných zdrojoch palív a energie |
| 63. | Energ 4-01 | Ročný výkaz o výrobe elektriny a tepla |
| 64. | Energ 5-01 | Ročný výkaz o maloobchode s tuhými palivami |
| 65. | Energ 6-01 | Ročný výkaz o zdrojoch a rozdelení palív a energie |
| Doprava | ||
| 66. | Dop 1-12 | Mesačný výkaz v doprave |
| 67. | Dop 4-12 | Mesačný výkaz o letiskách |
| 68. | Dop 5-04 | Štvrťročný výkaz o vnútrozemskej vodnej doprave |
| 69. | Dop VZCD 1-52 | Týždenný výkaz o prevádzke cestného motorového vozidla |
| 70. | Dop 2-01 | Ročný výkaz o preprave nebezpečného tovaru |
| 71. | Dop 6-01 | Ročný výkaz v doprave |
| 72. | Dop 9-01 | Ročný výkaz v leteckej doprave |
| 73. | Dop 10-01 | Ročný výkaz v potrubnej doprave |
| Informačná spoločnosť | ||
| 74. | IKT D 1-99 | Zisťovanie o informačných a komunikačných technológiách v domácnostiach |
| 75. | IKT P 2-99 | Zisťovanie o informačných a komunikačných technológiách v podnikoch |
| 76. | IKT PaP 3-99 | Zisťovanie o informačných a komunikačných technológiách v odvetví peňažníctva a poisťovníctva |
| Pošty a telekomunikácie | ||
| 77. | IKaP 1-12 | Mesačný výkaz v informáciách a v komunikáciách |
| 78. | IKaP 2-01 | Ročný výkaz o doručovateľských službách |
| Cestovný ruch | ||
| 79. | CR 1-12 | Mesačný výkaz o činnosti ubytovacieho zariadenia |
| 80. | CR 2-99 | Dotazník na aktualizáciu registra ubytovacích zariadení cestovného ruchu, (rok zisťovania 2011) |
| 81. | CR 3-04 | Zisťovanie o dovolenkových pobytoch a služobných cestách |
| 82. | CR 6-01 | Ročný výkaz o vybraných službách v cestovnom ruchu |
| Netrhové služby | ||
| 83. | NSNO 1-01 | Ročný výkaz nezárobkových organizácií |
| 84. | NSNO 2-01 | Ročný výkaz malých nezárobkových organizácií |
| 85. | NSPO 1-01 | Ročný výkaz príspevkových organizácií, (rok zisťovania 2011) |
| 86. | NSRO 1-01 | Ročný výkaz rozpočtových organizácií, (rok zisťovania 2011) |
| 87. | MO 1-01 | Ročný výkaz malých obcí, (rok zisťovania 2011) |
| III. C MENOVÁ, FINANČNÁ, OBCHODNÁ A PLATOBNÁ ŠTATISTIKA Peniaze a financie |
||
| 88. | Pen P 3-04 | Štvrťročný podnikový výkaz v peňažníctve |
| 89. | Poi P 3-04 | Štvrťročný podnikový výkaz v poisťovníctve |
| 90. | Pin P 3-04 | Štvrťročný podnikový výkaz v nebankových finančných inštitúciách |
| 91. | Pen P 5-01 | Ročný podnikový výkaz v peňažníctve a v nebankových finančných inštitúciách |
| 92. | Poi P 5-01 | Ročný podnikový výkaz v poisťovníctve |
| Obchod s tovarmi | ||
| 93. | INTRASTAT 1-12 | Hlásenie o prijatí tovaru |
| 94. | INTRASTAT 2-12 | Hlásenie o odoslaní tovaru |
| 95. | INTRASTAT 3-12 | Zjednodušené hlásenie o prijatí tovaru |
| 96. | INTRASTAT 4-12 | Zjednodušené hlásenie o odoslaní tovaru |
| 97. | ZO 1-12 | Mesačný výkaz o cenách v zahraničnom obchode |
| IV. POĽNOHOSPODÁRSTVO, LESNÍCTVO A RYBOLOV Poľnohospodárstvo |
||
| 98. | Poľ 1-04 | Štvrťročný výkaz o živočíšnej výrobe a predaji živočíšnych výrobkov |
| 99. | Osev 3-99 | Výkaz o plochách osiatych poľnohospodárskymi plodinami k 20. máju |
| 100. | Poľ 6-99 | Odhad úrody vybraných poľnohospodárskych plodín podľa stavu k 20. júnu |
| 101. | Poľ 8-99 | Odhad úrody vybraných poľnohospodárskych plodín podľa stavu k 15. augustu |
| 102. | Poľ 9-99 | Odhad úrody vybraných poľnohospodárskych plodín podľa stavu k 15. septembru |
| 103. | Poľ 2-02 | Polročný výkaz o bilancii plodín |
| 104. | Poľ 18-01 | Ročný výkaz o rastlinnej výrobe a stavoch hospodárskych zvierat |
| 105. | Poľ 19-99 | Štatistické zisťovanie o vinohradoch, (rok zisťovania 2009) |
| 106. | Poľ C 2010 | Poľnohospodársky cenzus fariem, (rok zisťovania 2010) |
| Rybolov | ||
| 107. | Ryb 1-01 | Ročný výkaz o výlove rýb |
| V. ŠTATISTIKA TÝKAJÚCA SA VIACERÝCH OBLASTÍ Environmentálna štatistika |
||
| 108. | ŽP 6-01 | Ročný výkaz o komunálnom odpade z obce |
| Regionálna štatistika | ||
| 109. | MOŠ-MIS 1-01 | Ročný výkaz o vybraných ukazovateľoch regionálnej štatistiky |
| Veda a technika | ||
| 110. | VV P 6-01 | Ročný podnikový výkaz o výskume a vývoji |
| 111. | Inov 1-99 | Štatistické zisťovanie o inováciách, (rok zisťovania 2010) |
| Číslo | Špecifikácia ubytovania |
Premenné | Geografický rozpis (Pozn. č. 1) |
| A.1.1. | Hotely a podobné zariadenia |
Počet zariadení Počet izieb Počet lôžok |
Národná a regionálna NUTS III |
| A.1.2. | Iné kolektívne ubytovacie zariadenia: – turistické – kempingy – prázdninové obydlia – iné kolektívne ubytovanie |
Počet zariadení Počet lôžok (Pozn. č. 2) |
Národná a regionálna NUTS III |
| Číslo | Špecifikácia ubytovania |
Premenné | Geografický rozpis |
| B.1.1. | Hotely a podobné zariadenia |
Príchody rezidentov Noci strávené rezidentmi Príchody nerezidentov Noci strávené nerezidentmi |
Národná a regionálna NUTS II |
| B.1.2. | Iné kolektívne ubytovacie zariadenia: – turistické kempingy – prázdninové obydlia – iné kolektívne ubytovanie |
Príchody rezidentov Noci strávené rezidentmi Príchody nerezidentov Noci strávené nerezidentmi |
Národná a regionálna NUTS II |
| B.1.3. | Hotely a podobné zariadenia Iné kolektívne ubytovacie zariadenia |
Podľa krajiny bydliska (rozpis podľa kalendárneho mesiaca): – príchody nerezidentov – noci strávené nerezidentmi |
Národná |
| Číslo | Špecifikácia ubytovania |
Premenné | Geografický rozpis |
| B.2.1. | Hotely a podobné zariadenia Iné kolektívne ubytovacie zariadenia |
Príchody rezidentov Noci strávené rezidentmi Príchody nerezidentov Noci strávené nerezidentmi |
Národná |
| B.2.2. | Hotely a podobné zariadenia |
Obsadenosť lôžok: – hrubé – čisté |
Národná |
| Číslo | Premenné | Špecifikácia | Ročné údaje |
Štvrťročné údaje | |
| Pobyty na štyri noci alebo viac (Pozn. č. 1) |
Dovolenky (Pozn. č. 2) |
Služobné cesty (Pozn. č. 3) |
|||
| C.1.1. | Údaje o objeme cestovného ruchu |
||||
| C.1.1.1. | Počet turistov (osoby zapojené do cestovného ruchu) |
Celkovo – domáci – pasívny – domáci a pasívny |
|||
| C.1.1.2. | Počet ciest cestovného ruchu | Celkovo – domáci – pasívny svetový geografický rozpis (podľa štátov) |
AD | AD | |
| C.1.1.3. | Počet ciest cestovného ruchu (podľa mesiaca odchodu) |
Počas každého kalendárneho mesiaca – celkovo – domáci – pasívny |
|||
| C.1.1.4. | Počet prenocovaní turistov |
Celkovo – domáci – pasívny svetový geografický rozpis (podľa štátov) |
|||
| C.1.2. | Údaje o charakteristikách ciest |
||||
| C.1.2.1. | Dĺžka pobytu | Noci: – od 1 do 3 – 4 alebo viac po sebe nasledujúcich – od 4 do 7 – od 8 do 14 – od 15 do 28 – od 29 do 91 – od 92 do 365 |
NR NR |
NR NR NR NR NR |
NR NR NR NR NR |
| C.1.2.2. | Zabezpečenie pobytov | Priama rezervácia u prevádzkovateľa dopravy/ubytovacieho zariadenia Využitie cestovných kancelárii – vrátane zájazdov |
NR NR NR |
NR NR NR |
|
| C.1.2.3. | Hlavný spôsob použitej dopravy | Letecká Námorná Pozemná: – železničná – autobusová, autokarová (pravidelná, turistická) – súkromné a prenajaté vozidlá – iná |
NR NR NR NR NR NR NR |
NR NR NR NR NR NR NR |
|
| C.1.3. | Údaje o profile turistov | ||||
| C.1.3.1. | Počet turistov | Podľa pohlavia: – muži – ženy |
|||
| C.1.3.2. | Počet turistov | Podľa veku: – 0 – 14 rokov (voliteľné) – 15 – 24 rokov – 25 – 44 rokov – 45 – 64 rokov – 95 rokov a viac |
NR NR NR NR NR |
NR NR NR NR NR |
|
| C.1.4. | Údaje o turistických výdajoch |
||||
| C.1.4.1. | Výdaje (národná mena) za turistické cesty: – domáce – turistické výlety |
Celkovo vrátane: – ciest, dovoleniek a zájazdov |
NR | NR | |
| MINISTERSTVO PRÁCE, SOCIÁLNYCH VECÍ A RODINY SLOVENSKEJ REPUBLIKY | ||
| 1. | ISCP (MPSVR SR) 1-04 | Štvrťročný výkaz o cene práce |
| 2. | PM (MPSVR SR) 1-04 | Štvrťročný výkaz o pracovných miestach u podnikateľov |
| 3. | Platy (MPSVR SR) 1-02 | Polročný výkaz o platoch zamestnancov v štátnej službe a zamestnancov pri výkone prác vo verejnom záujme |
| 4. | V (MPSVR SR) 5-01 | Ročný výkaz o poskytovaní starostlivosti a výchovy deťom v detskom domove a v detskom domove pre maloletých bez sprievodu |
| 5. | V (MPSVR SR) 6-01 | Ročný výkaz o pracovných podmienkach a nákladoch na podnikovú sociálnu politiku |
| 6. | V (MPSVR SR) 7-01 | Ročný výkaz o neštátnych subjektoch poskytujúcich sociálne služby |
| 7. | V (MPSVR SR) 10-01 | Ročný výkaz o vybraných druhoch sociálnych služieb |
| 8. | V (MPSVR SR) 11-01 | Ročný výkaz o vybraných druhoch sociálnych služieb pre obce |
| 9. | V (MPSVR SR) 13-01 | Ročný výkaz o vykonávaní vybraných opatrení sociálnoprávnej ochrany detí a sociálnej kurately |
| MINISTERSTVO ŠKOLSTVA SLOVENSKEJ REPUBLIKY | ||
| 10. | Škol (MŠ SR) 1-01 | Výkaz o materskej škole |
| 11. | Škol (MŠ SR) 2-01 | Výkaz o strednej škole |
| 12. | Škol (MŠ SR) 3-01 | Výkaz o základnej škole |
| 13. | Škol (MŠ SR) 4-01 | Výkaz o materskej škole pre deti so zdravotným znevýhodnením, o základnej škole pre žiakov so zdravotným znevýhodnením |
| 14. | Škol (MŠ SR) 5-01 | Výkaz o školských zariadeniach výchovného poradenstva a prevencie |
| 15. | Škol (MŠ SR) 10-01 | Výkaz o školskej a akademickej knižnici |
| 16. | Škol (MŠ SR) 11-01 | Výkaz o vysokej škole |
| 17. | Škol (MŠ SR) 12-01 | Výkaz o absolventoch vysokých škôl |
| 18. | Škol (MŠ SR) 14-01 | Výkaz o špeciálnych výchovných zariadeniach |
| 19. | Škol (MŠ SR) 15-01 | Výkaz o zariadení určenom na voľný čas a záujmovú činnosť detí |
| 20. | Škol (MŠ SR) 18-01 | Výkaz o jazykovej škole |
| 21. | Škol (MŠ SR) 19-01 | Výkaz o školskom internáte |
| 22. | Škol (MŠ SR) 20-01 | Výkaz o vysokoškolskom internáte |
| 23. | Škol (MŠ SR) 24-01 | Výkaz o základnej umeleckej škole |
| 24. | Škol (MŠ SR) 26-01 | Výkaz o športovej škole a športovej triede |
| 25. | Škol (MŠ SR) 30-01 | Výkaz o športe pri škole a školskom zariadení |
| 26. | Škol (MŠ SR) 31-01 | Výkaz o telovýchovných zariadeniach využívaných školou (rok zisťovania 2010) |
| 27. | Sport (MŠ SR) 1-01 | Výkaz o centrách talentovanej mládeže |
| 28. | Dalv (MŠ SR) 1-01 | Výkaz o ďalšom vzdelávaní |
| 29. | IKT (MŠ SR) 1-01 | Ročný výkaz o informačných technológiách v škole |
| 30. | Škol (MŠ SR) 5-99 | Zisťovanie kvalifikovanosti pedagogických zamestnancov a odbornosti vyučovania (rok zisťovania 2009) |
| MINISTERSTVO ZDRAVOTNÍCTVA SLOVENSKEJ REPUBLIKY | ||
| 31. | A (MZ SR) 1-01 | Ročný výkaz o činnosti ambulancie |
| 32. | A (MZ SR) 2-01 | Ročný výkaz o činnosti diabetologickej ambulancie |
| 33. | A (MZ SR) 3-01 | Ročný výkaz o činnosti ambulancie pneumológie a ftizeológie |
| 34. | A (MZ SR) 4-01 | Ročný výkaz o činnosti psychiatrickej ambulancie |
| 35. | A (MZ SR) 5-01 | Ročný výkaz o činnosti všeobecnej ambulancie pre deti a dorast |
| 36. | A (MZ SR) 6-01 | Ročný výkaz o činnosti lekárskej genetiky |
| 37. | A (MZ SR) 7-01 | Ročný výkaz o činnosti gynekologickej ambulancie |
| 38. | A (MZ SR) 8-01 | Ročný výkaz o činnosti ambulancie zubného lekára |
| 39. | A (MZ SR) 9-01 | Ročný výkaz o činnosti dermatovenerologickej ambulancie |
| 40. | A (MZ SR) 11-01 | Ročný výkaz o činnosti telovýchovného lekárstva |
| 41. | A (MZ SR) 12-01 | Ročný výkaz o činnosti chirurgickej ambulancie |
| 42. | A (MZ SR) 13-01 | Ročný výkaz o činnosti nefrologickej ambulancie |
| 43. | A (MZ SR) 15-01 | Ročný výkaz o činnosti oftalmologickej ambulancie |
| 44. | A (MZ SR) 17-01 | Ročný výkaz o činnosti kardiologickej a internej ambulancie |
| 45. | A (MZ SR) 18-01 | Ročný výkaz o činnosti neurologickej ambulancie |
| 46. | A (MZ SR) 20-01 | Ročný výkaz o činnosti agentúry domácej ošetrovateľskej starostlivosti |
| 47. | A (MZ SR) 21-01 | Ročný výkaz o činnosti ambulancie klinickej biochémie |
| 48. | A (MZ SR) 22-01 | Ročný výkaz o činnosti hematologickej ambulancie |
| 49. | A (MZ SR) 25-01 | Ročný výkaz o činnosti fyziatricko-rehabilitačnej (rehabilitačnej) ambulancie |
| 50. | A (MZ SR) 26-01 | Ročný výkaz o činnosti ambulancie ortopedickej protetiky |
| 51. | A (MZ SR) 27-01 | Ročný výkaz o činnosti ambulancie klinickej imunológie a alergológie |
| 52. | C (MZ SR) 1-01 | Ročný výkaz o činnosti nukleárnej medicíny |
| 53. | C (MZ SR) 2-01 | Ročný výkaz o činnosti anestéziológie a intenzívnej medicíny |
| 54. | C (MZ SR) 3-01 | Ročný výkaz o činnosti radiačnej onkológie |
| 55. | C (MZ SR) 4-01 | Ročný výkaz o činnosti klinickej onkológie |
| 56. | J (MZ SR) 1-01 | Ročný výkaz o jednodňovej starostlivosti |
| 57. | K (MZ SR) 1-01 | Ročný výkaz o činnosti laboratória klinickej biochémie |
| 58. | K (MZ SR) 2-01 | Ročný výkaz o činnosti spoločných vyšetrovacích a liečebných zložiek – hematológia a transfúziológia |
| 59. | K (MZ SR) 4-01 | Ročný výkaz o činnosti rádiológie |
| 60. | K (MZ SR) 5-01 | Ročný výkaz o činnosti spoločných vyšetrovacích a liečebných zložiek – fyziatria a rehabilitácia |
| 61. | K (MZ SR) 6-01 | Ročný výkaz o činnosti výdajne ortopedicko-protetických pomôcok |
| 62. | K (MZ SR) 7-01 | Ročný výkaz o činnosti laboratória klinickej imunológie a alergológie |
| 63. | K (MZ SR) 8-01 | Ročný výkaz o činnosti patologickej anatómie |
| 64. | P (MZ SR) 1-01 | Ročný výkaz o posteľovom fonde zdravotníckeho zariadenia |
| 65. | P (MZ SR) 2-01 | Ročný výkaz o chirurgických výkonoch v posteľových oddeleniach |
| 66. | P (MZ SR) 3-01 | Ročný výkaz o prírodných liečebných kúpeľoch |
| 67. | T (MZ SR) 1-01 | Ročný výkaz o činnosti stacionára |
| 68. | T (MZ SR) 2-01 | Ročný výkaz o činnosti dialyzačného stacionára |
| MINISTERSTVO KULTÚRY SLOVENSKEJ REPUBLIKY | ||
| 69. | Kult (MK SR) 1-01 | Ročný výkaz o ochrane pamiatkového fondu |
| 70. | Kult (MK SR) 2-01 | Ročný výkaz o kultúre národnostných menšín a kultúre znevýhodnených skupín obyvateľstva |
| 71. | Kult (MK SR) 3-01 | Ročný výkaz o kultúrno-osvetovej činnosti |
| 72. | Kult (MK SR) 4-01 | Ročný výkaz o neperiodických publikáciách |
| 73. | Kult (MK SR) 5-01 | Ročný výkaz o hudobnom telese a umeleckom súbore |
| 74. | Kult (MK SR) 6-01 | Ročný výkaz o galérii |
| 75. | Kult (MK SR) 7-01 | Ročný výkaz o vysielaní rozhlasovej programovej služby |
| 76. | Kult (MK SR) 8-01 | Ročný výkaz o vysielaní televíznej programovej služby |
| 77. | Kult (MK SR) 9-01 | Ročný výkaz o múzeu |
| 78. | Kult (MK SR) 10-01 | Ročný výkaz o knižnici |
| 79. | Kult (MK SR) 11-01 | Ročný výkaz o audiovízii |
| 80. | Kult (MK SR) 12-01 | Ročný výkaz o profesionálnom divadle |
| 81. | Kult (MK SR) 14-01 | Ročný výkaz o astronomickom zariadení a pracovisku |
| 82. | Kult (MK SR) 15-01 | Ročný výkaz o cirkvi a náboženskej spoločnosti |
| 83. | Kult (MK SR) 16-01 | Ročný výkaz o verejných podujatiach v oblasti profesionálnej hudobnej kultúry |
| 84. | Kult (MK SR) 17-01 | Ročný výkaz o divadelných festivaloch a prehliadkach |
| ÚRAD VLÁDY SLOVENSKEJ REPUBLIKY | ||
| 85. | RI (ÚV SR) 1-01 | Ročný výkaz o obytných zoskupeniach – rómskych osídleniach (rok zisťovania 2010) |
| MINISTERSTVO VNÚTRA SLOVENSKEJ REPUBLIKY | ||
| 86. | PO (MV SR) 1-01 | Ročný výkaz o hasičskej jednotke |
| MINISTERSTVO HOSPODÁRSTVA SLOVENSKEJ REPUBLIKY | ||
| 87. | Priem (MH SR) 3-01 | Ročný výkaz o spotrebe dreva na priemyselné spracovanie |
| SPRÁVA ŠTÁTNYCH HMOTNÝCH REZERV SLOVENSKEJ REPUBLIKY | ||
| 88. | PPH (SŠHR SR) 1-52 | Týždenný výkaz predajcov pohonných látok a palív |
| 89. | Ropa (SŠHR SR) 1-12 | Mesačný výkaz o rope, ropných výrobkoch a zemnom plyne |
| MINISTERSTVO DOPRAVY, PÔŠT A TELEKOMUNIKÁCIÍ SLOVENSKEJ REPUBLIKY | ||
| 90. | V (MDPT SR) 1-01 | Ročný výkaz o výkonoch a nákladoch na diaľniciach a na cestách |
| 91. | ZF (MDPT SR) 1-01 | Ročný výkaz o vybavení základnými fondmi na diaľniciach a na cestách |
| 92. | CI (MDPT SR) 1-01 | Ročný výkaz o cestách a ich objektoch |
| 93. | CI (MDPT SR) 2-01 | Ročný výkaz o diaľniciach a rýchlostných cestách a ich objektoch |
| 94. | CI (MDPT SR) 3-01 | Ročný výkaz o financovaní cestnej infraštruktúry |
| 95. | KD (MDPT SR) 1-01 | Ročný výkaz o technických a prevádzkových parametroch terminálu kombinovanej dopravy |
| 96. | KD (MDPT SR) 2-01 | Ročný výkaz o preprave tovaru kombinovanou dopravou |
| 97. | VD (MDPT SR) 1-01 | Ročný výkaz o nákladoch na infraštruktúru vo vodnej doprave |
| 98. | ŽD (MDPT SR) 1-01 | Ročný výkaz o nákladoch na infraštruktúru v železničnej doprave |
| 99. | INVD (MDPT SR) 1-01 | Ročný výkaz o nákladoch na infraštruktúru leteckej dopravy, potrubnej dopravy a mestskej alebo prímestskej osobnej pozemnej dopravy |
| 100. | MPO (MDPT SR) 1-01 | Ročný výkaz o medzinárodnej preprave osôb cez územie Slovenskej republiky |
| 101. | MK (MDPT SR) 1-01 | Ročný výkaz o miestnych komunikáciách (rok zisťovania 2009) |
| 102. | FET (MDPT SR) 1-01 | Ročný výkaz o ekonomických ukazovateľoch |
| 103. | EKSS (MDPT SR) 1-02 | Polročný výkaz o elektronických komunikačných sieťach a službách |
| POŠTOVÝ REGULAČNÝ ÚRAD | ||
| 104. | PO (PRÚ) 1-01 | Ročný výkaz o poštovej sieti |
| 105. | PO (PRÚ) 2-01 | Ročný výkaz o poštových službách, ich kvalite a o poštovom platobnom styku |
| 106. | PO (PRÚ) 3-01 | Ročný výkaz o finančných ukazovateľoch poštových podnikov |
| MINISTERSTVO PÔDOHOSPODÁRSTVA SLOVENSKEJ REPUBLIKY | ||
| 107. | BM (MP SR) 1-12 | Mesačný výkaz o zabití jatočných zvierat a hodnote ich nákupu podľa akostných tried |
| 108. | RM (MP SR) 2-12 | Mesačný výkaz o bilancii mäsa na kosti a výrobkov z mäsa |
| 109. | CM (MP SR) 3-12 | Mesačný výkaz o odbytových cenách vybraných druhov výsekového mäsa a výrobkov |
| 110. | ML (MP SR) 6-12 | Mesačný výkaz o nákupe mlieka a smotany a výrobe mliečnych výrobkov |
| 111. | OB (MP SR) 9-12 | Mesačný výkaz o zdrojoch, predaji a použití obilnín |
| 112. | FCMIZ (MP SR) 1-12 | Mesačný výkaz o fondoch cukru, melasy a izoglukózy |
| 113. | LIAH (MP SR) 1-12 | Mesačný výkaz o liahnutí, násadových vajciach a jednodňovej hydine |
| 114. | VOH (MP SR) 7-12 | Mesačný výkaz o výrobe, odbyte a súhrnnej ponuke jatočnej hydiny a konzumných vajec |
| 115. | FCMIZ (MP SR) 3-04 | Štvrťročný výkaz o bilancii výroby, nákupu a predaja výrobkov s obsahom cukru |
| 116. | Sklad (MP SR) 1-04 | Štvrťročný výkaz o bilancii tovarov uskladnených vo verejnom sklade |
| 117. | LB (MP SR) 1-04 | Štvrťročný výkaz o bilancii surového liehu |
| 118. | LB (MP SR) 2-04 | Štvrťročný výkaz o bilancii rafinovaného liehu |
| 119. | LB (MP SR) 3-04 | Štvrťročný výkaz o bilancii liehovín |
| 120. | LB (MP SR) 4-04 | Štvrťročný výkaz o bilancii destilátov |
| 121. | KRMZ (MP SR) 1-04 | Štvrťročný výkaz o výrobe kompletných kŕmnych zmesí a spotrebe surovín pri ich výrobe |
| 122. | Les (MP SR) 2-04 | Štvrťročný výkaz o dodávkach dreva v lesníctve |
| 123. | Ryby (MPSR) 1-04 | Štvrťročný výkaz o spracovaní produktov rybolovu a akvakultúry |
| 124. | ODV (MP SR) 7-02 | Polročný výkaz o pohybe výrobkov |
| 125. | ML (MP SR) 6-01 | Ročný výkaz o produkcii a využití mlieka v mliekarniach |
| 126. | Les (MP SR) 5-01 | Ročný výkaz o činnosti a hospodárení v neštátnych lesoch |
| 127. | Les (MP SR) 7-01 | Ročný výkaz o nákladoch a výnosoch v lesníckej činnosti |
| 128. | Les (MP SR) 8-01 | Ročný výkaz o stavebnej činnosti v lesníctve |
| 129. | Les (MP SR) 9-01 | Ročný výkaz o stave a využití vlastných mechanizačných prostriedkov v lesnom hospodárstve |
| 130. | Sad (MP SR) 11-01 | Ročný výkaz o dodávkach sejbového a sadbového materiálu lesných drevín |
| 131. | Poľov (MP SR) 12-01 | Ročný výkaz o jarnom kmeňovom stave zveri a o revíri, stave a love zveri |
| 132. | Včelár (MP SR) 1-01 | Ročný výkaz o včelárstve |
| 133. | Odh (MP SR) 1-99 | Odhad úrody ovocia |
| 134. | Usk (MP SR) 3-99 | Výkaz o uskladnení jabĺk a hrušiek |
| 135. | ENERG (MP SR) 1-01 | Ročný výkaz o spotrebe palív, energie a ich cene (rok zisťovania 2011) |
| V. Štatistika týkajúca sa viacerých oblastí | ||
| MINISTERSTVO ŽIVOTNÉHO PROSTREDIA SLOVENSKEJ REPUBLIKY | ||
| 136. | Geo (MŽP SR) 3-01 | Výkaz o stave a zmenách zásob výhradných ložísk |
| 137. | Geo (MŽP SR) 3a-01 | Výkaz o stave a zmenách zásob ložísk nevyhradených nerastov |
| I. | Inštitúcia využívajúca administratívny zdroj: | |
| ŠTATISTICKÝ ÚRAD SLOVENSKEJ REPUBLIKY | ||
| I.A | Inštitúcia disponujúca administratívnym zdrojom: Ministerstvo financií Slovenskej republiky |
|
| 1. | Súvaha Úč POD 1-01 | Súvaha |
| 2. | Výkaz ziskov a strát Úč POD 2-01 |
Výkaz ziskov a strát |
| 3. | Úč FO 1-01 | Výkaz o príjmoch a výdavkoch |
| 4. | Úč FO 2-01 | Výkaz o majetku a záväzkoch |
| 5. | Súvaha Úč EB 1-01 | Súvaha |
| 6. | Výsledovka Úč EB 2-01 | Výkaz ziskov a strát |
| 7. | Súvaha Úč NUJ 1-01 | Súvaha |
| 8. | Výsledovka Úč NUJ 2-01 | Výkaz ziskov a strát |
| 9. | Súvaha Úč ROPO SFOV 1-01 |
Súvaha |
| 10. | Výkaz ziskov a strát Úč ROPO SFOV 2-01 |
Výkaz ziskov a strát |
| 11. | Súvaha Úč FNM SR 1-01 | Súvaha Fondu národného majetku Slovenskej republiky |
| 12. | Úč FNM SR 1-01 | Výkaz o tvorbe a použití majetku Fondu národného majetku Slovenskej republiky |
| 13. | Úč FNM SR 2-01 | Výkaz o nákladoch na správnu činnosť Fondu národného majetku Slovenskej republiky |
| 14. | Súvaha Úč SP 1-01 | Súvaha |
| 15. | Výsledovka Úč SP 2-01 | Výkaz ziskov a strát |
| 16. | Súvaha Úč POI 3-01 | Súvaha |
| 17. | Výsledovka Úč POI 4-01 | Výkaz ziskov a strát |
| 18. | Výkaz NO Úč 1-01 | Výkaz o príjmoch a výdavkoch |
| 19. | Výkaz NO Úč 2-01 | Výkaz o majetku a záväzkoch |
| 20. | Fin 1-04 | Finančný výkaz o plnení rozpočtu subjektu verejnej správy |
| 21. | Fin 2-04 | Finančný výkaz o vybraných údajoch z aktív a pasív subjektu verejnej správy |
| 22. | Fin 3-04 | Finančný výkaz o prírastku/úbytku finančných aktív a finančných pasív podľa sektorov |
| 23. | Fin 4-01 | Finančný výkaz o členení finančných aktív a finančných pasív podľa sektorov |
| 24. | Fin 5-04 | Finančný výkaz o štruktúre dlhu subjektu verejnej správy podľa rezidentov a meny |
| 25. | Fin 6-01 | Finančný výkaz o štruktúre dlhu subjektu verejnej správy podľa splatnosti |
| 26. | PO | Daňové priznanie k dani z nehnuteľností |
| 27. | FO | Daňové priznanie k dani z nehnuteľností |
| Daňové riaditeľstvo Slovenskej republiky | ||
| 28. | FO typ: A | Daňové priznanie k dani z príjmov fyzickej osoby |
| 29. | FO typ: B | Daňové priznanie k dani z príjmov fyzickej osoby |
| 30. | DzMV-PO | Daňové priznanie k dani z motorových vozidiel – právnické osoby |
| 31. | DzMV-FO | Daňové priznanie k dani z motorových vozidiel – fyzické osoby |
| 32. | DPPN-PO | Daňové priznanie k dani z prevodu a prechodu nehnuteľností – právnické osoby |
| 33. | DPPN-FO | Daňové priznanie k dani z prevodu a prechodu nehnuteľností – fyzické osoby |
| 34. | PO | Daňové priznanie k dani z príjmov právnickej osoby |
| 35. | DPH | Daňové priznanie – daň z pridanej hodnoty |
| 36. | SV DPH | Súhrnný výkaz – daň z pridanej hodnoty |
| 37. | Prehľad | Prehľad o zrazených a odvedených preddavkoch na daň, dani vyberanej podľa § 43 zákona č. 595/2003 Z. z. o dani z príjmov v znení neskorších predpisov z vyplatených príjmov zo závislej činnosti a o daňovom bonuse za uplynulý kalendárny štvrťrok |
| 38. | Hlásenie | Hlásenie o vyúčtovaní dane a o úhrne príjmov zo závislej činnosti znížených o sumy podľa § 5 ods. 8 zákona č. 595/2003 Z. z. o dani z príjmov, o zrazených preddavkoch na daň a o daňovom bonuse |
| 39. | Register | Prihláška k registrácii fyzických osôb a právnických osôb |
| Colné riaditeľstvo Slovenskej republiky | ||
| 40. | Jednotný colný doklad | |
| 41. | Daňové priznanie – Spotrebná daň z elektriny, uhlia a zemného plynu | |
| 42. | Daňové priznanie – Spotrebná daň z liehu | |
| 43. | Daňové priznanie – Spotrebná daň z minerálneho oleja | |
| 44. | Daňové priznanie – Spotrebná daň z piva | |
| 45. | Daňové priznanie – Spotrebná daň z tabakových výrobkov | |
| 46. | Daňové priznanie – Spotrebná daň z vína | |
| 47. | Sociálne zabezpečenie colníkov | |
| I.B | Inštitúcia disponujúca administratívnym zdrojom: Národná banka Slovenska |
|
| 1. | Bil (NBS) 1-12 | Bilancia aktív a pasív |
| 2. | Bil (NBS) 2-12 | Výkaz ziskov a strát |
| 3. | V (NBS) 5-12 | Mesačný výkaz o úplnom sektorovom členení vkladov, prijatých úverov a vydaných cenných papierov |
| 4. | V (NBS) 7-12 | Mesačný výkaz o stave úverov v eurách a o výške dohodnutých priemerných úrokových mier |
| 5. | V (NBS) 8-12 | Mesačný výkaz o úplnom sektorovom členení cenných papierov v majetku bánk a finančných derivátov |
| 6. | V (NBS) 11-12 | Mesačný výkaz o stave vkladov v eurách a o výške dohodnutých priemerných úrokových mier |
| 7. | V (NBS) 12-12 | Mesačný výkaz o úverových a vkladových medzibankových obchodoch |
| 8. | V (NBS) 13-04 | Štvrťročný výkaz o úrokových nákladoch a výnosoch |
| 9. | V (NBS) 31-12 | Mesačný výkaz o úveroch podľa Štatistickej klasifikácie ekonomických činností |
| 10. | V (NBS) 32-01 | Ročný výkaz o úveroch podľa krajov |
| 11. | V (NBS) 33-12 | Mesačný výkaz o úplnom sektorovom členení úverov |
| 12. | V (NBS) 41-04 | Štvrťročný výkaz o úveroch poskytnutých nefinančným spoločnostiam podľa Štatistickej klasifikácie ekonomických činností |
| 13. | V (NBS) 51-12 | Mesačný výkaz o vkladoch a prijatých úveroch podľa Štatistickej klasifikácie ekonomických činností |
| 14. | V (NBS) 52-01 | Ročný výkaz o vkladoch a prijatých úveroch podľa krajov |
| 15. | M (NBS) 1-12 | Mesačná štatistická bilancia za Národnú banku Slovenska |
| 16. | M (NBS) 2-12 | Mesačný výkaz o preceneniach súvahových položiek |
| 17. | M (NBS) 3-12 | Mesačný výkaz o reklasifikáciách súvahových položiek |
| 18. | M (NBS) 4-12 | Mesačný výkaz o menovej štruktúre súvahových a podsúvahových položiek |
| 19. | M (NBS) 5-04 | Štvrťročný rozpis súvahových položiek podľa štátov |
| 20. | M (NBS) 6-04 | Štvrťročný výkaz o sekuritizovaných úveroch |
| 21. | M (NBS) 10-12 | Mesačný výkaz o nových úveroch poskytnutých v aktuálnom mesiaci v eurách a o výške dohodnutých priemerných úrokových mier |
| 22. | M (NBS) 11-12 | Mesačný výkaz o nových vkladoch prijatých v aktuálnom mesiaci v eurách a o výške dohodnutých priemerných úrokových mier |
| 23. | M (NBS) 61-12 | Mesačná štatistická bilancia podielových fondov peňažného trhu |
| 24. | M (NBS) 71-12 | Mesačná štatistická bilancia podielových fondov iných ako podielové fondy peňažného trhu |
| 25. | M (NBS) 81-04 | Štvrťročná štatistická bilancia |
| 26. | Pb (NBS) 1-12 | Mesačný výkaz o inkasách a platbách medzi rezidentami a nerezidentami |
| 27. | Pb (NBS) 2-12 | Mesačný výkaz o transakciách a stavoch na účtoch nerezidentov |
| 28. | Pb (NBS) 3-12 | Mesačný výkaz o tuzemských cenných papieroch vo vlastníctve nerezidentov |
| 29. | Pb (NBS) 4-01 | Ročný výkaz o vlastnom imaní a rozdelení výsledku hospodárenia |
| 30. | Pb (NBS) 5-12 | Mesačný výkaz o stave portfólia majetkových cenných papierov |
| 31. | Pb (NBS) 6-12 | Mesačný výkaz o stave portfólia dlhových cenných papierov |
| 32. | Pb (NBS) 7-04 | Štvrťročný výkaz o inkasách a platbách podľa geografického členenia |
| 33. | E (NBS) 1-04 | Prehľad o rozvoji bankového sektora v Slovenskej republike |
| 34. | PS (NBS) 01-01 | Ročný výkaz o účtoch bánk a pobočiek zahraničných bánk |
| 35. | PS (NBS) 02-01 | Ročný výkaz o vydaných bankových platobných kartách a termináloch |
| 36. | PS (NBS) 03-01 | Ročný výkaz o ukazovateľoch využitia platobných prostriedkov a terminálov |
| 37. | Kis (PF) 15-04 | Výkaz o aktívach a pasívach podielového fondu |
| 38. | Kis (PF) 16-04 | Výkaz o výnosoch a nákladoch podielového fondu |
| 39. | Kis (PF) 18-04 | Výkaz o aktívach a pasívach špeciálneho podielového fondu nehnuteľností |
| 40. | Kis (PF) 19-04 | Výkaz o výnosoch a nákladoch špeciálneho podielového fondu nehnuteľností |
| 41. | Cd (NBS) 54-12 | Zoznam emitentov a emisií cenných papierov |
| 42. | Ppn (BIL) 01-04 | Bilancia aktív a pasív |
| 43. | Ppn (VZS) 02-04 | Výkaz ziskov a strát |
| 44. | Ppn (PTZ) 03-04 | Výkaz o poistnom trhu životného poistenia |
| 45. | Ppn (PTN) 04-04 | Výkaz o poistnom trhu neživotného poistenia |
| 46. | Ppn (TAP) 08-01 | Výkaz o technických aspektoch poistenia |
| 47. | F (NBS) 24-04 | Nekonsolidovaná bilancia finančných aktív a finančných pasív – stavy |
| 48. | F (NBS) 25-04 | Nekonsolidovaná bilancia finančných aktív a finančných pasív – transakcie |
| 49. | Skp (BIL) 01-04 | Bilancia aktív a pasív |
| 50. | Skp (VZS) 02-04 | Výkaz ziskov a strát |
| 51. | Skp (VCI) 03-04 | Výkaz o činnosti Slovenskej kancelárie poisťovateľov |
| 52. | Skp (SAP) 06-04 | Výkaz o aktuálnej a odhadovanej splatnosti aktív a pasív |
| 53. | Skp (PUN) 07-01 | Výkaz o poistných udalostiach v neživotnom poistení |
| 54. | Za (BIL) 01-04 | Bilancia aktív a pasív |
| 55. | Za (VZS) 02-04 | Výkaz ziskov a strát |
| 56. | D (SUV) 09-04 | Bilancia aktív a pasív |
| 57. | D (VZS) 10-04 | Výkaz nákladov a výnosov |
| 58. | Dof (HMF) 03-02 | Správa o hospodárení s majetkom v dôchodkovom fonde |
| 59. | Dss (HVM) 04-02 | Správa o hospodárení s vlastným majetkom v dôchodkovej správcovskej spoločnosti |
| 60. | Dss (PVZ) 01-04 | Hlásenie o primeranosti vlastných zdrojov dôchodkovej správcovskej spoločnosti |
| 61. | Dds (PVZ) 02-04 | Hlásenie o primeranosti vlastných zdrojov doplnkovej dôchodkovej spoločnosti |
| 62. | Dfo (HMF) 11-02 | Správa o hospodárení s majetkom v doplnkovom dôchodkovom fonde |
| 63. | Dds (HVM) 12-02 | Správa o hospodárení s vlastným majetkom v doplnkovej dôchodkovej spoločnosti |
| 64. | Platobná bilancia | |
| 65. | Medzinárodná investičná pozícia | |
| I.C | Inštitúcia disponujúca administratívnym zdrojom: Ministerstvo dopravy, pôšt a telekomunikácií Slovenskej republiky, Železničná polícia |
|
| 1. | Sociálne zabezpečenie príslušníkov Železničnej polície | |
| I.D | Inštitúcia disponujúca administratívnym zdrojom: Ministerstvo kultúry Slovenskej republiky |
|
| 1. | Register cirkví a náboženských spoločností | |
| 2. | Register múzeí a galérií | |
| 3. | Zoznam knižníc Slovenskej republiky | |
| 4. | Zoznam registrovaných titulov periodickej tlače | |
| I.E | Inštitúcia disponujúca administratívnym zdrojom: Ministerstvo obrany Slovenskej republiky, Vojenský úrad sociálneho zabezpečenia |
|
| 1. | Sociálne zabezpečenie vojakov | |
| I.F | Inštitúcia disponujúca administratívnym zdrojom: Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky, Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny |
|
| 1. | c 03a | Mesačný výkaz o vzniku a skončení pracovnoprávneho vzťahu občana EÚ/EHP a jeho rodinného príslušníka na území Slovenskej republiky na základe informačnej karty |
| 2. | c 03b | Mesačný výkaz o vyslaní na výkon zamestnania a skončení vyslania na výkon zamestnania občana EÚ/EHP a jeho rodinného príslušníka na území Slovenskej republiky na základe informačnej karty |
| 3. | c 03c | Mesačný výkaz o vzniku a skončení pracovnoprávneho vzťahu cudzinca na území Slovenskej republiky na základe informačnej karty |
| 4. | c 09a | Mesačný výkaz o zamestnaní cudzincov na území Slovenskej republiky na základe povolenia na zamestnanie pre cudzincov |
| 5. | m 01a | Mesačný výkaz evidovanej nezamestnanosti |
| 6. | m 01b | Mesačný výkaz evidovanej nezamestnanosti |
| 7. | Dávky v hmotnej núdzi a príspevky k dávke | |
| 8. | Dávky štátnej sociálnej podpory | |
| 9. | Účelové dávky a peňažné príspevky na kompenzáciu pre ťažko zdravotne postihnutých | |
| 10. | Náhradné výživné | |
| 11. | Sociálnoprávna ochrana detí a sociálna kuratela | |
| 12. | Príspevky na podporu náhradnej starostlivosti o dieťa | |
| 13. | Aktívna politika trhu práce | |
| 14. | Hospodárenie Ústredia práce, sociálnych vecí a rodiny a úradov práce | |
| Národný inšpektorát práce | ||
| 15. | Registrácia pracovných úrazov | |
| I.G | Inštitúcia disponujúca administratívnym zdrojom: Ministerstvo spravodlivosti Slovenskej republiky |
|
| 1. | V (MS SR) 5-12 | Mesačný výkaz o väzbách a iných agendách |
| 2. | V (MS SR) 8-12 | Mesačný výkaz o pohybe agendy obchodného registra |
| 3. | V (MS SR) 1-02 | Polročný výkaz o pohybe trestnej agendy na okresnom súde |
| 4. | V (MS SR) 2-02 | Polročný výkaz o pohybe občianskoprávnej agendy na okresnom súde |
| 5. | V (MS SR) 3-02/C | Polročný výkaz o pohybe agendy na občianskoprávnom úseku na krajskom súde |
| 6. | V (MS SR) 3-02/T | Polročný výkaz o pohybe agendy na trestnoprávnom úseku na krajskom súde |
| 7. | V (MS SR) 4-02 | Polročný výkaz o pohybe agendy na Najvyššom súde Slovenskej republiky |
| 8. | V (MS SR) 7-02/C | Polročný výkaz o ústavnej starostlivosti |
| 9. | V (MS SR) 7-02/T | Polročný výkaz o ochrannej výchove |
| 10. | Štatistický list „C“ | Polročný štatistický prehľad o právoplatných výsledkoch súdneho konania |
| 11. | Štatistický list „I“ | Polročný štatistický prehľad o právoplatných výsledkoch súdneho konania |
| 12. | Štatistický list „K“ | Polročný štatistický prehľad o právoplatných výsledkoch súdneho konania |
| 13. | Štatistický list „O“ | Polročný štatistický prehľad o právoplatných výsledkoch súdneho konania |
| 14. | Štatistický list „Od“ | Polročný štatistický prehľad o právoplatných výsledkoch súdneho konania |
| 15. | Štatistický list „R“ | Polročný štatistický prehľad o právoplatných výsledkoch súdneho konania |
| 16. | Štatistický list „S“ | Polročný štatistický prehľad o právoplatných výsledkoch súdneho konania |
| 17. | Štatistický list „T“ | Polročný štatistický prehľad o právoplatných výsledkoch súdneho konania |
| Zbor väzenskej a justičnej stráže | ||
| 18. | Sociálne zabezpečenie príslušníkov Zboru väzenskej a justičnej stráže | |
| I.H | Inštitúcia disponujúca administratívnym zdrojom: Ministerstvo školstva Slovenskej republiky |
|
| 1. | Škol (MŠ SR) 1-04 | Štvrťročný výkaz o práci v školstve |
| 2. | Škol (MŠ SR) 2-04 | Štvrťročný výkaz o práci vysokých škôl a ostatných organizácií priamo riadených Ministerstvom školstva Slovenskej republiky |
| 3. | Škol (MŠ SR) 40-01 | Výkaz o počte žiakov základných umeleckých škôl, detí materských škôl a školských zariadení a poslucháčov jazykových škôl v územnej pôsobnosti obce |
| 4. | Úr (MŠ SR) 1-01 | Výkaz o úrazovosti žiakov a študentov |
| I.CH | Inštitúcia disponujúca administratívnym zdrojom: Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky |
|
| 1. | Register obyvateľov Slovenskej republiky | |
| 2. | Centrálna evidencia nadobudnutia a straty štátneho občianstva Slovenskej republiky | |
| 3. | Sociálne zabezpečenie policajtov | |
| 4. | Evidencia cudzincov | |
| Migračný úrad | ||
| 5. | Utečenec | |
| Prezídium Policajného zboru | ||
| 6. | Evidenčno-štatistický systém kriminality | |
| I.I | Inštitúcia disponujúca administratívnym zdrojom: Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky |
|
| 1. | R (MZ SR) 1-99 | Hlásenie pre aktualizáciu údajov v Národnom registri poskytovateľov zdravotnej starostlivosti, pre potreby zdravotníckej štatistiky, predkladateľ – právnická osoba |
| 2. | R (MZ SR) 2-99 | Hlásenie pre aktualizáciu údajov v Národnom registri poskytovateľov zdravotnej starostlivosti, pre potreby zdravotníckej štatistiky, predkladateľ – fyzická osoba |
| 3. | Z (MZ SR) 7-12 | Žiadosť o umelé prerušenie tehotenstva a hlásenie potratu |
| Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky | ||
| 4. | Výkaz o kvalite vody v rekreačných jazerách a vodných nádržiach | |
| 5. | Výkaz o zaťažení obyvateľstva hlukom | |
| 6. | Automatizovaný systém triedenia rizík | |
| 7. | Prenosné choroby | |
| Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou | ||
| 8. | Dohľad nad verejným zdravotným poistením | |
| 9. | Register poistencov | |
| 10. | Zoznam platiteľov poistného | |
| 11. | Zoznam poskytovateľov zdravotnej starostlivosti | |
| I.J | Inštitúcia disponujúca administratívnym zdrojom: Ministerstvo životného prostredia Slovenskej republiky |
|
| 1. | Výkaz o prevádzke vodných tokov vo vodnom hospodárstve | |
| 2. | Výkaz o emisiách | |
| 3. | Výkaz o kvalite ovzdušia | |
| 4. | Výkaz o kvalite vody | |
| Slovenská inšpekcia životného prostredia | ||
| 5. | Výkaz o pokutách uložených inšpektorátmi Slovenskej inšpekcie životného prostredia | |
| 6. | Výkaz o mimoriadnom zhoršení vôd | |
| I.K | Inštitúcia disponujúca administratívnym zdrojom: Sociálna poisťovňa |
|
| 1. | Hospodárenie Sociálnej poisťovne | |
| 2. | Ročný prehľad vyplatených dávok úrazového poistenia podľa druhu a zdroja finančného krytia | |
| 3. | Dočasná pracovná neschopnosť pre chorobu a úraz podľa zdravotníckej štatistiky Sociálnej poisťovne | |
| I.L | Inštitúcia disponujúca administratívnym zdrojom: Zdravotná poisťovňa |
|
| 1. | Hospodárenie Zdravotnej poisťovne | |
| 2. | Povinná dokumentácia zdravotnej poisťovne | |
| II. | Inštitúcia využívajúca administratívny zdroj: MINISTERSTVO FINANCIÍ SLOVENSKEJ REPUBLIKY |
|
| II.A | Inštitúcia disponujúca administratívnym zdrojom: Ministerstvo spravodlivosti Slovenskej republiky |
|
| 1. | Obchodný register | |
| II.B | Inštitúcia disponujúca administratívnym zdrojom: Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky |
|
| 1. | Register obyvateľov Slovenskej republiky | |
| 2. | Živnostenský register | |
| III. | Inštitúcia využívajúca administratívny zdroj: MINISTERSTVO KULTÚRY SLOVENSKEJ REPUBLIKY |
|
| III.A | Inštitúcia disponujúca administratívnym zdrojom: Ministerstvo financií Slovenskej republiky |
|
| 1. | Súvaha Úč ROPO SFOV 1-01 | Súvaha |
| 2. | Výkaz ziskov a strát Úč ROPO SFOV 2-01 | Výkaz ziskov a strát |
| III.B | Inštitúcia disponujúca administratívnym zdrojom: Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky |
|
| 1. | Register nadácií | |
| 2. | Evidencia organizácií s medzinárodným prvkom | |
| 3. | Evidencia verejných zbierok | |
| 4. | Evidencia občianskych združení | |
| 5. | Živnostenský register | |
| 6. | Register záujmových združení právnických osôb | |
| 7. | Register neinvestičných fondov | |
| 8. | Register neziskových organizácií poskytujúcich všeobecne prospešné služby | |
| 9. | Evidencia združení obcí | |
| III.C | Inštitúcia disponujúca administratívnym zdrojom: Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky |
|
| 1. | Aktívny zahraničný cestovný ruch na Slovensku | |
| IV. | Inštitúcia využívajúca administratívny zdroj: MINISTERSTVO PÔDOHOSPODÁRSTVA SLOVENSKEJ REPUBLIKY |
|
| IV.A | Inštitúcia disponujúca administratívnym zdrojom: Ministerstvo financií Slovenskej republiky |
|
| 1. | Súvaha Úč POD 1-01 | Súvaha |
| 2. | Výkaz ziskov a strát Úč POD 2-01 | Výkaz ziskov a strát |
| 3. | Úč FO 1-01 | Výkaz o príjmoch a výdavkoch |
| 4. | Úč FO 2-01 | Výkaz o majetku a záväzkoch |
| IV.B | Inštitúcia disponujúca administratívnym zdrojom: Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky, Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny |
|
| 1. | m 01a | Mesačný výkaz evidovanej nezamestnanosti |
| V. | Inštitúcia využívajúca administratívny zdroj: MINISTERSTVO PRÁCE, SOCIÁLNYCH VECÍ A RODINY SLOVENSKEJ REPUBLIKY |
|
| V.A | Inštitúcia disponujúca administratívnym zdrojom: Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky, Migračný úrad |
|
| 1. | Utečenec | |
| Inštitúcia disponujúca administratívnym zdrojom: Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky, Prezídium Policajného zboru |
||
| 2. | Evidenčno-štatistický systém kriminality | |
| V.B | Inštitúcia disponujúca administratívnym zdrojom: Ministerstvo spravodlivosti Slovenskej republiky |
|
| 1. | V (MS SR) 7-02/C | Polročný výkaz o ústavnej starostlivosti |
| 2. | V (MS SR) 7-02/T | Polročný výkaz o ochrannej výchove |
| V.C | Inštitúcia disponujúca administratívnym zdrojom: Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky | |
| 1. | Z (MZ SR) 5-12 | Správa o novorodencovi |
| V.D | Inštitúcia disponujúca administratívnym zdrojom: Sociálnapoisťovňa |
|
| 1. | Formuláre E 101 | |
| 2. | Prehľady v oblasti výberu poistného a príspevkov na starobné dôchodkové sporenie | |
| VI. | Inštitúcia využívajúca administratívny zdroj: MINISTERSTVO ŠKOLSTVA SLOVENSKEJ REPUBLIKY |
|
| VI.A | Inštitúcia disponujúca administratívnym zdrojom: Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky |
|
| 1. | Register obyvateľov Slovenskej republiky | |
| VII. | Inštitúcia využívajúca administratívny zdroj: NÁRODNÁ BANKA SLOVENSKA |
|
| VII.A | Inštitúcia disponujúca administratívnym zdrojom: Ministerstvo spravodlivosti Slovenskej republiky |
|
| 1. | V (MS SR) 9-02 | Polročný výkaz o pohybe konkurznej, reštrukturalizačnej a súvisiacej agendy na okresnom súde |
| 2. | Štatistický list „K“ | Polročný štatistický prehľad o právoplatných výsledkoch súdneho konania |
| 3. | Štatistický list„Od“ | Polročný štatistický prehľad o právoplatných výsledkoch súdneho konania |
| 4. | Štatistický list „R“ | Polročný štatistický prehľad o právoplatných výsledkoch súdneho konania |
| VIII. | Inštitúcia využívajúca administratívny zdroj: ÚRAD PRE VEREJNÉ OBSTARÁVANIE |
|
| VIII.A | Inštitúcia disponujúca administratívnym zdrojom: Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky |
|
| 1. | Register obyvateľov Slovenskej republiky | |
| IX. | Inštitúcia využívajúca administratívny zdroj: SOCIÁLNA POISŤOVŇA |
|
| IX.A | Inštitúcia disponujúca administratívnym zdrojom: Ministerstvo financií Slovenskej republiky, Daňové riaditeľstvoSlovenskej republiky |
|
| 1. | FO Typ: B3 | Daňové priznanie k dani z príjmov fyzických osôb |
| IX.B | Inštitúcia disponujúca administratívnym zdrojom: Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky |
|
| 1. | Register obyvateľov Slovenskej republiky | |