Prebieha nezávislý automatický audit integrity textu voči originálu na Slov-Lex.sk. Čakajte prosím...
| P. č. | Značka | Názov | ||
| I. DEMOGRAFICKÁ A SOCIÁLNA ŠTATISTIKA | ||||
| Obyvateľstvo | ||||
| 1. | Obyv 1-12 | Hlásenie o uzavretí manželstva | ||
| 2. | Obyv 2-12 | Hlásenie o narodení | ||
| 3. | Obyv 3-12 | List o prehliadke mŕtveho a štatistické hlásenie o úmrtí | ||
| 4. | Obyv 4-12 | Hlásenie o rozvode | ||
| 5. | Obyv 5-12 | Hlásenie o sťahovaní | ||
| 6. | SILC 1-01 | Zisťovanie o príjmoch a životných podmienkach domácností | ||
| 6a. | RÚ 1-12 | Zisťovanie údajov pre štatistiku rodinných účtov | ||
| Trh práce | ||||
| 7. | VZPS 1-04 | Výberové zisťovanie pracovných síl | ||
| 8. | Práca 2-04 | Štvrťročný výkaz o práci | ||
| 9. | Práca 5-99 | Výkaz o štrajku (výluke) | ||
| 10. | ÚNP 1-01 | Ročný výkaz o úplných nákladoch práce | ||
| Zdravie | ||||
| 11. | EHIS 1-95 | Zisťovanie o zdraví, (rok zisťovania 2014) | ||
| Sociálna ochrana | ||||
| 12. | Soc 1-01 | Ročný výkaz o zariadeniach sociálnych služieb a zariadeniach na vykonávanie opatrení sociálnoprávnej ochrany a sociálnej kurately | ||
| Kriminalita | ||||
| 13. | SASU 1-01 | Zisťovanie o bezpečnosti a kriminalite | ||
| II. MAKROEKONOMICKÉ ŠTATISTIKY | ||||
| Ceny | ||||
| 14. | KPESC 1-12 | Karta prvotnej evidencie zisťovania spotrebiteľských cien | ||
| 15. | Ceny Priem 1-12 | Mesačný výkaz o cenách priemyselných výrobcov | ||
| 16. | Ceny Priem 2-99 | Parametrické porovnanie úžitkových vlastností výrobkov | ||
| 17. | Ceny Poľ NC 1-12 | Mesačný výkaz o cenách poľnohospodárskych výrobkov | ||
| 18. | Ceny Stav 10-04 | Štvrťročný výkaz o cenách v stavebníctve | ||
| 19. | Ceny VTS 1-04 | Štvrťročný výkaz o cenách v oblasti vybraných trhových služieb | ||
| 20. | Ceny IKaP 5-04 | Štvrťročný výkaz o cenách služieb v oblasti pôšt a telekomunikácií | ||
| 21. | Ceny FPS 6-04 | Štvrťročný výkaz o cenách v oblasti finančných a poisťovacích služieb | ||
| 22. | Ceny Dop 9-04 | Štvrťročný výkaz o cenách služieb v oblasti dopravy | ||
| 23. | Ceny Poľ D 1-04 | Štvrťročný výkaz o cenách dodávok vybraných výrobkov a služieb do po¾nohospodárstva | ||
| Obchod s tovarmi | ||||
| 25. | INTRASTAT 1-12 | Hlásenie o prijatí tovaru | ||
| 26. | INTRASTAT 2-12 | Hlásenie o odoslaní tovaru | ||
| 29. | ZO 1-12 | Mesačný výkaz o cenách v zahraničnom obchode | ||
| Netrhové služby | ||||
| 30. | NSNO 1-01 | Ročný výkaz nezárobkových organizácií | ||
| 32. | NSPO 1-93 | Ročný výkaz príspevkových organizácií, (rok zisťovania 2014) | ||
| 33. | NSRO 1-93 | Ročný výkaz rozpočtových organizácií, (rok zisťovania 2014) | ||
| 34. | MO 1-93 | Ročný výkaz malých obcí, (rok zisťovania 2014) | ||
| III. PODNIKATEĽSKÉ ŠTATISTIKY | ||||
| Štatistika o ekonomickej činnosti podnikov | ||||
| 35. | Prod 3-04 | Štvrťročný výkaz produkčných odvetví | ||
| 36. | Prod 13-04 | Štvrťročný výkaz produkčných odvetví v malých podnikoch | ||
| 37. | Roč 1-01 | Ročný výkaz produkčných odvetví | ||
| 38. | Roč 2-01 | Ročný výkaz produkčných odvetví v malých podnikoch | ||
| 40. | Poi 3-04 | Štvrťročný výkaz v poisťovníctve | ||
| 41. | Pen 3-04 | Štvrťročný výkaz v peňažníctve | ||
| 42. | Pin 3-04 | Štvrťročný výkaz v nebankových finančných inštitúciách | ||
| 43. | Poi 5-01 | Ročný výkaz v poisťovníctve | ||
| 44. | Pen 5-01 | Ročný výkaz v peňažníctve a v nebankových finančných inštitúciách | ||
| 45. | GVC 1-01 | Jednorazové zisťovanie o globálnej tvorbe hodnoty, (rok zisťovania 2012) | ||
| Priemysel | ||||
| 46. | Priem 1-12 | Mesačný výkaz v priemysle | ||
| 47. | Priem 6-01 | Ročný výkaz o výrobe priemyselných výrobkov a priemyselných službách | ||
| Stavebníctvo | ||||
| 48. | Stav 1-12 | Mesačný výkaz v stavebníctve | ||
| 49. | Stav 3-04 | Štvrťročný výkaz o začatých, rozostavaných a dokončených bytoch | ||
| Obchod, pohostinstvo a ubytovanie | ||||
| 50. | OPU 1-12 | Mesačný výkaz v obchode, pohostinstve a v ubytovaní | ||
| Vybrané trhové služby | ||||
| 51. | VTS 1-12 | Mesačný výkaz vo vybraných trhových službách | ||
| Energetika | ||||
| 52. | Energ 7-12 | Mesačný výkaz o výrobe elektriny a tepla | ||
| 53. | Energ 8-12 | Mesačný výkaz o tuhých palivách a vybraných plynných palivách | ||
| 54. | Energ 9-02 | Polročný výkaz o cenách elektriny pre konečných spotrebiteľov | ||
| 55. | Energ 10-02 | Polročný výkaz o cenách zemného plynu pre konečných spotrebiteľov | ||
| 56. | Energ 2-01 | Ročný výkaz o výrobe kvapalných palív z ropy | ||
| 57. | Energ 3-01 | Ročný výkaz o obnoviteľných zdrojoch palív a energie | ||
| 58. | Energ 4-01 | Ročný výkaz o výrobe elektriny a tepla | ||
| 59. | Energ 5-01 | Ročný výkaz o maloobchode s tuhými palivami | ||
| 60. | Energ 6-01 | Ročný výkaz o zdrojoch a rozdelení palív a energie | ||
| Doprava | ||||
| 61. | Dop 1-12 | Mesačný výkaz v doprave | ||
| 62. | Dop 4-12 | Mesačný výkaz o letiskách | ||
| 63. | Dop 5-04 | Štvrťročný výkaz o vnútrozemskej vodnej doprave | ||
| 64. | Dop VZCD 1-52 | Týždenný výkaz o prevádzke cestného motorového vozidla | ||
| 65. | Dop 2-01 | Ročný výkaz o preprave nebezpečného tovaru | ||
| 66. | Dop 6-01 | Ročný výkaz v doprave | ||
| 67. | Dop 9-01 | Ročný výkaz v leteckej doprave | ||
| 68. | Dop 10-01 | Ročný výkaz v potrubnej doprave | ||
| Informácie a komunikácia | ||||
| 69. | IKaP 1-12 | Mesačný výkaz v informáciách a v komunikáciách | ||
| Cestovný ruch | ||||
| 71. | CR 1-12 | Mesačný výkaz o činnosti ubytovacieho zariadenia | ||
| 72. | CR 3-04 | Zisťovanie o domácom a výjazdovom cestovnom ruchu | ||
| 73. | CR 6-01 | Ročný výkaz o vybraných službách v cestovnom ruchu | ||
| IV. POĽNOHOSPODÁRSTVO, LESNÍCTVO A RYBOLOV | ||||
| Poľnohospodárstvo | ||||
| 74. | Poľ 1-04 | Štvrťročný výkaz o živočíšnej výrobe a predaji živočíšnych výrobkov | ||
| 75. | Osev 3-01 | Výkaz o plochách osiatych poľnohospodárskymi plodinami k 20. máju | ||
| 76. | Poľ 6-01 | Odhad úrody vybraných poľnohospodárskych plodín podľa stavu k 20. júnu | ||
| 77. | Poľ 8-01 | Odhad úrody vybraných poľnohospodárskych plodín podľa stavu k 15. augustu | ||
| 78. | Poľ 9-01 | Odhad úrody vybraných poľnohospodárskych plodín podľa stavu k 15. septembru | ||
| 79. | Poľ 2-02 | Polročný výkaz o bilancii plodín | ||
| 80. | Poľ 18-01 | Ročný výkaz o rastlinnej výrobe a stavoch hospodárskych zvierat | ||
| 81. | Poľ 20-93 | Štrukturálne zisťovanie fariem, (rok zisťovania 2013) | ||
| Rybolov | ||||
| 82. | Ryb 1-01 | Ročný výkaz o výlove rýb | ||
| V. VIACSTRANNÉ ŠTATISTIKY | ||||
| Životné prostredie | ||||
| 83. | ŽP 6-01 | Ročný výkaz o komunálnom odpade z obce | ||
| Veda a technika | ||||
| 85. | VV 6-01 | Ročný výkaz o výskume a vývoji | ||
| 86. | Inov 1-92 | Zisťovanie o inováciách, (rok zisťovania 2012 a 2014) | ||
| Informačná spoločnosť | ||||
| 87. | ICT HH 1-01 | Zisťovanie o využívaní informačných a komunikačných technológií v domácnostiach a u jednotlivcov | ||
| 88. | ICT 2-01 | Zisťovanie o využívaní informačných a komunikačných technológií v podnikoch | ||
| VI. PODPORA PRE ŠTATISTICKÉ VÝSTUPY, TECHNICKÁ INFRAŠTRUKTÚRA | ||||
| Organizačná štatistika | ||||
| 90. | Org 4-99 | Dotazník na aktualizáciu registra organizácií | ||
| 91. | Org 5-99 | Hlásenie o základnej územnej jednotke | ||
| 92. | Org 6-99 | Hlásenie o územno-technickej jednotke | ||
| 93. | Org SP 1-92 | Ročný výkaz o skupinách podnikov, (rok zisťovania 2012 a 2014) | ||
| 94. | Org UZ 2-93 | Dotazník na aktualizáciu registra ubytovacích zariadení cestovného ruchu, (rok zisťovania 2014) | ||
| Koncový priemyselný odberateľ | Ročná spotreba elektriny v MWh | ||
| najnižšia | najvyššia | ||
| Pásmo IA | < 20 | ||
| Pásmo IB | 20 | < 500 | |
| Pásmo IC | 500 | < 2 000 | |
| Pásmo ID | 2 000 | < 20 000 | |
| Pásmo IE | 20 000 | < 70 000 | |
| Pásmo IF | 70 000 | <= 150 000 | |
| Koncový priemyselný odberateľ | Ročná spotreba plynu v gigajouloch |
||
| najnižšia | najvyššia | ||
| Pásmo I1 | < 1 000 | ||
| Pásmo I2 | 1 000 | < 10 000 | |
| Pásmo I3 | 10 000 | < 100 000 | |
| Pásmo I4 | 100 000 | 000 000 | |
| Pásmo I5 | 1 000 000 | <= 4 000 000 | |
| P. č. | Značka | Názov | ||
| I. DEMOGRAFICKÁ A SOCIÁLNA ŠTATISTIKA | ||||
| MINISTERSTVO PRÁCE, SOCIÁLNYCH VECÍ A RODINY SLOVENSKEJ REPUBLIKY | ||||
| 1. | ISCP (MPSVR SR) 1-04 | Štvrťročný výkaz o cene práce | ||
| 2. | PM (MPSVR SR) 1-04 | Štvrťročný výkaz o pracovných miestach u samostatne zárobkovo činných osôb | ||
| 3. | Platy (MPSVR SR) 1-02 | Polročný výkaz o platoch zamestnancov v štátnej službe a zamestnancov pri výkone prác vo verejnom záujme | ||
| 4. | V (MPSVR SR) 5-01 | Ročný výkaz o poskytovaní starostlivosti a výchovy deťom v detskom domove a v detskom domove pre maloletých bez sprievodu | ||
| 5. | V (MPSVR SR) 6-01 | Ročný výkaz o pracovných podmienkach a nákladoch na podnikovú sociálnu politiku | ||
| 6. | V (MPSVR SR) 7-01 | Ročný výkaz o neverejných poskytovateľoch sociálnych služieb | ||
| 7. | V (MPSVR SR) 10-01 | Ročný výkaz o vybraných druhoch sociálnych služieb | ||
| 8. | V (MPSVR SR) 11-01 | Ročný výkaz o vybraných druhoch sociálnych služieb pre obce | ||
| 9. | V (MPSVR SR) 13-01 | Ročný výkaz o vykonávaní vybraných opatrení sociálnoprávnej ochrany detí a sociálnej kurately | ||
| MINISTERSTVO ŠKOLSTVA, VEDY, VÝSKUMU A ŠPORTU SLOVENSKEJ REPUBLIKY | ||||
| 10. | Škol (MŠVVŠ SR) 1-01 | Výkaz o materskej škole | ||
| 11. | Škol (MŠVVŠ SR) 2-01 | Výkaz o strednej škole | ||
| 12. | Škol (MŠVVŠ SR) 3-01 | Výkaz o základnej škole | ||
| 13. | Škol (MŠVVŠ SR) 4-01 | Výkaz o materskej škole a základnej škole pre deti a žiakov so špeciálnymi výchovno-vzdelávacími potrebami | ||
| 14. | Škol (MŠVVŠ SR) 5-01 | Výkaz o školských zariadeniach výchovného poradenstva a prevencie | ||
| 14a. | Škol (MŠVVŠ SR) 5-95 | Zisťovanie kvalifikovanosti pedagogických zamestnancov a odbornosti vyučovania (rok zisťovania 2014) | ||
| 15. | Škol (MŠVVŠ SR) 10-01 | Výkaz o školskej a akademickej knižnici | ||
| 16. | Škol (MŠVVŠ SR) 11-01 | Výkaz o vysokej škole | ||
| 17. | Škol (MŠVVŠ SR) 12-01 | Výkaz o absolventoch vysokých škôl | ||
| 18. | Škol (MŠVVŠ SR) 14-01 | Výkaz o špeciálnych výchovných zariadeniach | ||
| 19. | Škol (MŠVVŠ SR) 15-01 | Výkaz o zariadení určenom na voľný čas a záujmovú činnosť detí | ||
| 20. | Škol (MŠVVŠ SR) 18-01 | Výkaz o jazykovej škole | ||
| 21. | Škol (MŠVVŠ SR) 19-01 | Výkaz o školskom internáte | ||
| 22. | Škol (MŠVVŠ SR) 20-01 | Výkaz o vysokoškolskom internáte | ||
| 23. | Škol (MŠVVŠ SR) 24-01 | Výkaz o základnej umeleckej škole | ||
| 24. | Škol (MŠVVŠ SR) 26-01 | Výkaz o športovej škole a športovej triede | ||
| 25. | Škol (MŠVVŠ SR) 31-92 | Výkaz o telovýchovných zariadeniach využívaných školou, (rok zisťovania 2012 a 2014) | ||
| 26. | Sport (MŠVVŠ SR) 1-01 | Výkaz o centrách talentovanej mládeže | ||
| 27. | Dalv (MŠVVŠ SR) 1-01 | Výkaz o ďalšom vzdelávaní | ||
| 28. | IKT (MŠVVŠ SR) 1-01 | Ročný výkaz o informačných technológiách v škole | ||
| MINISTERSTVO ZDRAVOTNÍCTVA SLOVENSKEJ REPUBLIKY | ||||
| 29. | A (MZ SR) 1-01 | Ročný výkaz o činnosti ambulancie | ||
| 30. | A (MZ SR) 2-01 | Ročný výkaz o činnosti diabetologickej ambulancie | ||
| 31. | A (MZ SR) 3-01 | Ročný výkaz o činnosti ambulancie pneumológie a ftizeológie | ||
| 32. | A (MZ SR) 4-01 | Ročný výkaz o činnosti psychiatrickej ambulancie | ||
| 33. | A (MZ SR) 5-01 | Ročný výkaz o činnosti všeobecnej ambulancie pre deti a dorast | ||
| 34. | A (MZ SR) 6-01 | Ročný výkaz o činnosti lekárskej genetiky | ||
| 35. | A (MZ SR) 7-01 | Ročný výkaz o činnosti gynekologickej ambulancie | ||
| 36. | A (MZ SR) 8-01 | Ročný výkaz o činnosti ambulancie zubného lekára | ||
| 37. | A (MZ SR) 9-01 | Ročný výkaz o činnosti dermatovenerologickej ambulancie | ||
| 38. | A (MZ SR) 11-01 | Ročný výkaz o činnosti telovýchovného lekárstva | ||
| 39. | A (MZ SR) 12-01 | Ročný výkaz o činnosti chirurgickej ambulancie | ||
| 40. | A (MZ SR) 13-01 | Ročný výkaz o činnosti nefrologickej ambulancie | ||
| 41. | A (MZ SR) 15-01 | Ročný výkaz o činnosti oftalmologickej ambulancie | ||
| 42. | A (MZ SR) 17-01 | Ročný výkaz o činnosti kardiologickej ambulancie | ||
| 43. | A (MZ SR) 18-01 | Ročný výkaz o činnosti neurologickej ambulancie | ||
| 44. | A (MZ SR) 20-01 | Ročný výkaz o činnosti agentúry domácej ošetrovateľskej starostlivosti | ||
| 45. | A (MZ SR) 21-01 | Ročný výkaz o činnosti ambulancie klinickej biochémie | ||
| 46. | A (MZ SR) 22-01 | Ročný výkaz o činnosti hematologickej ambulancie | ||
| 47. | A (MZ SR) 25-01 | Ročný výkaz o činnosti ambulancie fyziatrie, balneológie a liečebnej rehabilitácie | ||
| 48. | A (MZ SR) 26-01 | Ročný výkaz o činnosti ambulancie ortopedickej protetiky | ||
| 49. | A (MZ SR) 27-01 | Ročný výkaz o činnosti ambulancie klinickej imunológie a alergiológie | ||
| 50. | C (MZ SR) 1-01 | Ročný výkaz o činnosti nukleárnej medicíny | ||
| 51. | C (MZ SR) 2-01 | Ročný výkaz o činnosti anestéziológie a intenzívnej medicíny | ||
| 52. | C (MZ SR) 3-01 | Ročný výkaz o činnosti radiačnej onkológie | ||
| 53. | C (MZ SR) 4-01 | Ročný výkaz o činnosti klinickej onkológie | ||
| 54. | J (MZ SR) 1-01 | Ročný výkaz o jednodňovej starostlivosti | ||
| 55. | K (MZ SR) 1-01 | Ročný výkaz o činnosti laboratória klinickej biochémie | ||
| 56. | K (MZ SR) 2-01 | Ročný výkaz o činnosti hematológie a transfúziológie – pracovisko spoločných vyšetrovacích a liečebných zložiek | ||
| 57. | K (MZ SR) 4-01 | Ročný výkaz o činnosti rádiológie | ||
| 58. | K (MZ SR) 5-01 | Ročný výkaz o činnosti fyziatrie a rehabilitácie – pracovisko spoločných vyšetrovacích a liečebných zložiek | ||
| 59. | K (MZ SR) 6-01 | Ročný výkaz o činnosti výdajne ortopedicko-protetických pomôcok | ||
| 60. | K (MZ SR) 7-01 | Ročný výkaz o činnosti laboratória klinickej imunológie a alergiológie | ||
| 61. | K (MZ SR) 8-01 | Ročný výkaz o činnosti patologickej anatómie | ||
| 62. | P (MZ SR) 1-01 | Ročný výkaz o posteľovom fonde zdravotníckeho zariadenia | ||
| 63. | P (MZ SR) 2-01 | Ročný výkaz o chirurgických výkonoch v posteľových oddeleniach | ||
| 64. | P (MZ SR) 3-01 | Ročný výkaz o prírodných liečebných kúpeľoch | ||
| 65. | T (MZ SR) 1-01 | Ročný výkaz o činnosti stacionára | ||
| 66. | T (MZ SR) 2-01 | Ročný výkaz o činnosti stacionára v odbore nefrológia | ||
| MINISTERSTVO KULTÚRY SLOVENSKEJ REPUBLIKY | ||||
| 67. | Kult (MK SR) 1-01 | Ročný výkaz o ochrane pamiatkového fondu | ||
| 68. | Kult (MK SR) 2-01 | Ročný výkaz o kultúre znevýhodnených skupín obyvateľstva | ||
| 69. | Kult (MK SR) 3-01 | Ročný výkaz o kultúrno-osvetovej činnosti | ||
| 70. | Kult (MK SR) 4-01 | Ročný výkaz o neperiodických publikáciách | ||
| 71. | Kult (MK SR) 5-01 | Ročný výkaz o hudobnom telese a umeleckom súbore | ||
| 72. | Kult (MK SR) 6-01 | Ročný výkaz o galérii | ||
| 73. | Kult (MK SR) 7-01 | Ročný výkaz o vysielaní rozhlasovej programovej služby | ||
| 74. | Kult (MK SR) 8-01 | Ročný výkaz o vysielaní televíznej programovej služby | ||
| 75. | Kult (MK SR) 9-01 | Ročný výkaz o múzeu | ||
| 76. | Kult (MK SR) 10-01 | Ročný výkaz o knižnici | ||
| 77. | Kult (MK SR) 11-01 | Ročný výkaz o audiovízii | ||
| 78. | Kult (MK SR) 12-01 | Ročný výkaz o profesionálnom divadle | ||
| 79. | Kult (MK SR) 14-01 | Ročný výkaz o astronomickom zariadení a pracovisku | ||
| 80. | Kult (MK SR) 15-01 | Ročný výkaz o cirkvi a náboženskej spoločnosti | ||
| 81. | Kult (MK SR) 16-01 | Ročný výkaz o verejných podujatiach v oblasti profesionálnej hudobnej kultúry | ||
| 82. | Kult (MK SR) 17-01 | Ročný výkaz o divadelných festivaloch a prehliadkach | ||
| MINISTERSTVO VNÚTRA SLOVENSKEJ REPUBLIKY | ||||
| 83. | PO (MV SR) 1-01 | Ročný výkaz o hasičskej jednotke | ||
| III. PODNIKATEĽSKÉ ŠTATISTIKY | ||||
| SPRÁVA ŠTÁTNYCH HMOTNÝCH REZERV SLOVENSKEJ REPUBLIKY | ||||
| 84. | PPH (SŠHR SR) 1-52 | Týždenný výkaz predajcov pohonných látok a palív | ||
| 85. | Ropa (SŠHR SR) 1-12 | Mesačný výkaz o rope, ropných výrobkoch a zemnom plyne | ||
| MINISTERSTVO DOPRAVY, VÝSTAVBY A REGIONÁLNEHO ROZVOJA SLOVENSKEJ REPUBLIKY | ||||
| 86. | V (MDVRR SR) 1-01 | Ročný výkaz o výkonoch a nákladoch na diaľniciach a na cestách | ||
| 87. | ZF (MDVRR SR) 1-01 | Ročný výkaz o vybavení základnými fondmi na diaľniciach a na cestách | ||
| 88. | CI (MDVRR SR) 1-01 | Ročný výkaz o cestách a ich objektoch | ||
| 89. | CI (MDVRR SR) 2-01 | Ročný výkaz o diaľniciach a rýchlostných cestách a ich objektoch | ||
| 90. | CI (MDVRR SR) 3-01 | Ročný výkaz o financovaní cestnej infraštruktúry | ||
| 91. | KD (MDVRR SR) 1-01 | Ročný výkaz o technických a prevádzkových parametroch terminálu kombinovanej dopravy | ||
| 92. | KD (MDVRR SR) 2-01 | Ročný výkaz o preprave tovaru kombinovanou dopravou | ||
| 93. | VD (MDVRR SR) 1-01 | Ročný výkaz o nákladoch na infraštruktúru vo vodnej doprave | ||
| 94. | ŽD (MDVRR SR) 1-01 | Ročný výkaz o nákladoch na infraštruktúru v železničnej doprave | ||
| 95. | INVD (MDVRR SR) 1-01 | Ročný výkaz o nákladoch na infraštruktúru leteckej dopravy, potrubnej dopravy a mestskej alebo prímestskej osobnej pozemnej dopravy | ||
| 96. | MPO (MDVRR SR) 1-01 | Ročný výkaz o medzinárodnej preprave osôb cez územie Slovenskej republiky | ||
| 97. | MK (MDVRR SR) 1-93 | Ročný výkaz o miestnych komunikáciách, (rok zisťovania 2012) | ||
| 98. | FET (MDVRR SR) 1-01 | Ročný výkaz o ekonomických ukazovateľoch | ||
| 99. | EKSS (MDVRR SR) 1-02 | Polročný výkaz o elektronických komunikačných sieťach a službách | ||
| POŠTOVÝ REGULAČNÝ ÚRAD | ||||
| 100. | PO (PRÚ) 1-01 | Ročný výkaz o poštovej sieti | ||
| 101. | PO (PRÚ) 2-02 | Polročný výkaz o poštových službách, ich kvalite a o poštovom platobnom styku | ||
| 102. | PO (PRÚ) 3-02 | Polročný výkaz o finančných ukazovateľoch poštových podnikov | ||
| IV. POĽNOHOSPODÁRSTVO, LESNÍCTVO A RYBOLOV | ||||
| MINISTERSTVO PÔDOHOSPODÁRSTVA A ROZVOJA VIDIEKA SLOVENSKEJ REPUBLIKY | ||||
| 103. | BM (MPRV SR) 1-12 | Mesačný výkaz o zabití jatočných zvierat a hodnote ich nákupu podľa akostných tried | ||
| 104. | RM (MPRV SR) 2-12 | Mesačný výkaz o bilancii mäsa na kosti a výrobkov z mäsa | ||
| 106. | ML (MPRV SR) 6-12 | Mesačný výkaz o nákupe mlieka a smotany a výrobe mliečnych výrobkov | ||
| 107. | OB (MPRV SR) 9-12 | Mesačný výkaz o zdrojoch, predaji a použití obilnín | ||
| 108. | FCMIZ (MPRV SR) 1-12 | Mesačný výkaz o fondoch cukru, melasy a izoglukózy | ||
| 109. | LIAH (MPRV SR) 1-12 | Mesačný výkaz o liahnutí, násadových vajciach a jednodňovej hydine | ||
| 110. | VOH (MPRV SR) 7-12 | Mesačný výkaz o výrobe, odbyte a súhrnnej ponuke jatočnej hydiny a konzumných vajec | ||
| 112. | Sklad (MPRV SR) 1-04 | Štvrťročný výkaz o bilancii tovarov uskladnených vo verejnom sklade | ||
| 113. | LB (MPRV SR) 1-04 | Štvrťročný výkaz o bilancii surového liehu | ||
| 114. | LB (MPRV SR) 2-04 | Štvrťročný výkaz o bilancii rafinovaného liehu | ||
| 115. | LB (MPRV SR) 3-04 | Štvrťročný výkaz o bilancii liehovín | ||
| 116. | LB (MPRV SR) 4-04 | Štvrťročný výkaz o bilancii destilátov | ||
| 117. | KRMZ (MPRV SR) 1-04 | Štvrťročný výkaz o výrobe kompletných kŕmnych zmesí a spotrebe surovín pri ich výrobe | ||
| 118. | Les (MPRV SR) 2-04 | Štvrťročný výkaz o dodávkach dreva v lesníctve | ||
| 119. | Ryby (MPRV SR) 1-04 | Štvrťročný výkaz o spracovaní produktov rybolovu a akvakultúry | ||
| 120. | ODV (MPRV SR) 7-02 | Polročný výkaz o pohybe výrobkov | ||
| 121. | ML (MPRV SR) 6-01 | Ročný výkaz o produkcii a využití mlieka v mliekarniach | ||
| 122. | Les (MPRV SR) 5-01 | Ročný výkaz o stave vybraných ukazovateľov obhospodarovania lesa | ||
| 123. | Sad (MPRV SR) 11-01 | Ročný výkaz o dodávkach sejbového a sadbového materiálu lesných drevín | ||
| 124. | Poľov (MPRV SR) 12-01 | Ročný výkaz o revíri a stavoch zveri za poľovnícku sezónu | ||
| 125. | Odh (MPRV SR) 1-03 | Odhad úrody ovocia k 15. júnu a k 15. septembru a produkcia ovocia k 31. decembru | ||
| 126. | Usk (MPRV SR) 3-03 | Výkaz o uskladnení jabĺk a hrušiek k 1. marcu, k 31. októbru a k 31. decembru | ||
| 127. | Drevo (MPRV SR) 1-01 | Ročný výkaz o spracovaní dreva a produkcii výrobkov z dreva | ||
| V. VIACSTRANNÉ ŠTATISTIKY | ||||
| MINISTERSTVO ŽIVOTNÉHO PROSTREDIA SLOVENSKEJ REPUBLIKY | ||||
| 128. | Geo (MŽP SR) 3-01 | Výkaz o stave a zmenách zásob výhradných ložísk | ||
| 129. | Geo (MŽP SR) 3a-01 | Výkaz o stave a zmenách zásob ložísk nevyhradených nerastov | ||
| I. | Inštitúcia využívajúca administratívny zdroj: ŠTATISTICKÝ ÚRAD SLOVENSKEJ REPUBLIKY |
||
| Inštitúcia disponujúca administratívnym zdrojom: Ministerstvo financií Slovenskej republiky |
|||
| 1. | Súvaha Úč POD 1-01 | Súvaha | |
| 2. | Výkaz ziskov a strát Úč POD 2-01 |
Výkaz ziskov a strát | |
| 3. | Úč FO 1-01 | Výkaz o príjmoch a výdavkoch | |
| 4. | Úč FO 2-01 | Výkaz o majetku a záväzkoch | |
| 5. | Súvaha Úč EB 1-01 | Súvaha | |
| 6. | Výsledovka Úč EB 2-01 | Výkaz ziskov a strát | |
| 7. | Súvaha Úč NUJ 1-01 | Súvaha | |
| 8. | Výsledovka Úč NUJ 2-01 | Výkaz ziskov a strát | |
| 9. | Súvaha Úč ROPO SFOV 1-01 | Súvaha | |
| 10. | Výkaz ziskov a strát Úč ROPO SFOV 2-01 |
Výkaz ziskov a strát | |
| 11. | Súvaha Úč FNM SR 1-01 | Súvaha Fondu národného majetku Slovenskej republiky | |
| 12. | Úč FNM SR 1-01 | Výkaz o tvorbe a použití majetku Fondu národného majetku Slovenskej republiky | |
| 13. | Úč FNM SR 2-01 | Výkaz o nákladoch na správnu činnosť Fondu národného majetku Slovenskej republiky | |
| 14. | Súvaha Úč SP 1-01 | Súvaha | |
| 15. | Výsledovka Úč SP 2-01 | Výkaz ziskov a strát | |
| 16. | Súvaha Úč POI 3-01 | Súvaha | |
| 16a. | Výkaz ziskov a strát Úč POI 4-04 |
Výkaz ziskov a strát | |
| 17. | Výkaz ziskov a strát Úč POI 4-01 |
Výkaz ziskov a strát | |
| 18. | Výkaz NO Úč 1-01 | Výkaz o príjmoch a výdavkoch | |
| 19. | Výkaz NO Úč 2-01 | Výkaz o majetku a záväzkoch | |
| 20. | Fin 1-12 | Finančný výkaz o plnení rozpočtu a o nerozpočtovaných pohyboch na účtoch subjektu verejnej správy | |
| 21. | Fin 2-04 | Finančný výkaz o vybraných údajoch z aktív a pasív subjektu verejnej správy | |
| 22. | Fin 3-04 | Finančný výkaz o prírastku/úbytku finančných aktív a finančných pasív podľa sektorov | |
| 23. | Fin 4-01 | Finančný výkaz o členení finančných aktív a finančných pasív podľa sektorov | |
| 24. | Fin 5-04 | Finančný výkaz o úveroch, emitovaných dlhopisoch, zmenkách a finančnom prenájme subjektu verejnej správy | |
| 25. | Fin 6-04 | Finančný výkaz o stave bankových účtov a záväzkov obcí, vyšších územných celkov a nimi zriadených rozpočtových organizácií | |
| 27. | PO | Priznanie k dani z nehnuteľnosti, k dani za psa, k dani za predajné automaty a k dani za nevýherné hracie prístroje | |
| 28. | FO | Priznanie k dani z nehnuteľnosti, k dani za psa, k dani za predajné automaty a k dani za nevýherné hracie prístroje | |
| Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky | |||
| 29. | FO typ: A | Daňové priznanie k dani z príjmov fyzickej osoby | |
| 30. | FO typ: B | Daňové priznanie k dani z príjmov fyzickej osoby | |
| 31. | DzMV-PO | Daňové priznanie k dani z motorových vozidiel – právnické osoby | |
| 32. | DzMV-FO | Daňové priznanie k dani z motorových vozidiel – fyzické osoby | |
| 35. | PO | Daňové priznanie k dani z príjmov právnickej osoby | |
| 36. | DPH | Daňové priznanie – daň z pridanej hodnoty | |
| 37. | SV DPH | Súhrnný výkaz – daň z pridanej hodnoty | |
| 38. | Prehľad | Prehľad o zrazených a odvedených preddavkoch na daň, dani vyberanej podľa § 43 zákona č. 595/2003 Z. z. o dani z príjmov v znení neskorších predpisov z vyplatených príjmov zo závislej činnosti a o daňovom bonuse za uplynulý kalendárny štvrťrok | |
| 39. | DPFO – Hlásenie | Hlásenie o vyúčtovaní dane a o úhrne príjmov zo závislej činnosti znížených o sumy podľa § 5 ods. 8 zákona č. 595/2003 Z. z. o dani z príjmov, o zrazených preddavkoch na daň a o daňovom bonuse | |
| 40. | Register/REG_DS | Prihláška k registrácii fyzických osôb a právnických osôb | |
| Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky | |||
| 41. | Jednotný colný doklad | ||
| 42. | Daňové priznanie – Spotrebná daň z elektriny, uhlia a zemného plynu | ||
| 43. | Daňové priznanie – Spotrebná daň z liehu | ||
| 44. | Daňové priznanie – Spotrebná daň z minerálneho oleja | ||
| 45. | Daňové priznanie – Spotrebná daň z piva | ||
| 46. | Daňové priznanie – Spotrebná daň z tabakových výrobkov | ||
| 47. | Daňové priznanie – Spotrebná daň z vína | ||
| 48. | Sociálne zabezpečenie colníkov | ||
| Inštitúcia disponujúca administratívnym zdrojom: Národná banka Slovenska |
|||
| 49. | Bil (NBS) 1-12 | Bilancia aktív a pasív | |
| 50. | Bil (NBS) 2-12 | Výkaz ziskov a strát | |
| 51. | V (NBS) 5-12 | Štatistická bilancia – pasíva | |
| 52. | V (NBS) 7-12 | Mesačný výkaz o stave úverov v eurách a o výške dohodnutých priemerných úrokových mier | |
| 54. | V (NBS) 11-12 | Mesačný výkaz o stave vkladov v eurách a o výške dohodnutých priemerných úrokových mier | |
| 56. | V (NBS) 13-04 | Štvrťročný výkaz o úrokových nákladoch a výnosoch | |
| 57. | V (NBS) 31-12 | Mesačný výkaz o úveroch podľa Štatistickej klasifikácie ekonomických èinností | |
| 58. | V (NBS) 32-01 | Ročný výkaz o úveroch podľa krajov | |
| 59. | V (NBS) 33-12 | Štatistická bilancia – aktíva | |
| 61. | V (NBS) 51-12 | Mesačný výkaz o vkladoch a prijatých úveroch podľa Štatistickej klasifikácie ekonomických činností | |
| 62. | V (NBS) 52-01 | Ročný výkaz o vkladoch a prijatých úveroch podľa krajov | |
| 63. | M (NBS) 1-12 | Mesačná štatistická bilancia za Národnú banku Slovenska | |
| 64. | M (NBS) 2-12 | Mesačný výkaz o preceneniach súvahových položiek | |
| 65. | M (NBS) 3-12 | Mesačný výkaz o reklasifikáciách súvahových položiek | |
| 66. | M (NBS) 4-12 | Mesačný výkaz o menovej štruktúre súvahových a podsúvahových položiek | |
| 67. | M (NBS) 5-04 | Štvrťročný rozpis súvahových položiek podľa štátov | |
| 68. | M (NBS) 6-12 | Mesačný výkaz o sekuritizovaných úveroch | |
| 69. | M (NBS) 10-12 | Mesačný výkaz o nových úveroch poskytnutých v aktuálnom mesiaci v eurách a o výške dohodnutých priemerných úrokových mier | |
| 70. | M (NBS) 11-12 | Mesačný výkaz o nových vkladoch prijatých v aktuálnom mesiaci v eurách a o výške dohodnutých priemerných úrokových mier | |
| 73. | M (NBS) 81-04 | Štvrťročná štatistická bilancia | |
| 74. | Pb (NBS) 1-12 | Mesačný výkaz o inkasách a platbách medzi rezidentmi a nerezidentmi | |
| 75. | Pb (NBS) 2-12 | Mesačný výkaz o transakciách a stavoch na účtoch nerezidentov | |
| 77. | Pb (NBS) 4-01 | Ročný výkaz o vlastnom imaní a rozdelení výsledku hospodárenia | |
| 80. | Pb (NBS) 7-04 | Štvrťročný výkaz o inkasách a platbách podľa geografického členenia | |
| 82. | PS (NBS) 01-01 | Ročný výkaz o účtoch bánk a pobočiek zahraničných bánk | |
| 83. | PS (NBS) 02-01 | Ročný výkaz o vydaných bankových platobných kartách a termináloch | |
| 84. | PS (NBS) 03-01 | Ročný výkaz o ukazovateľoch využitia platobných prostriedkov a terminálov | |
| 85. | Kis (PF) 15-04 | Výkaz o aktívach a pasívach podielového fondu | |
| 86. | Kis (PF) 16-04 | Výkaz o výnosoch a nákladoch podielového fondu | |
| 87. | Kis (PF) 18-04 | Výkaz o aktívach a pasívach špeciálneho podielového fondu nehnuteľností | |
| 88. | Kis (PF) 19-04 | Výkaz o výnosoch a nákladoch špeciálneho podielového fondu nehnuteľností | |
| 89. | Cd (NBS) 54-12 | Zoznam emitentov a emisií cenných papierov | |
| 90. | U (NBS) 30-04 | Výkaz o aktívach a pasívach | |
| 91. | Ppn (BIL) 01-04 | Bilancia aktív a pasív | |
| 92. | Ppn (VZS) 02-04 | Výkaz ziskov a strát | |
| 93. | Ppn (PTZ) 03-04 | Výkaz o poistnom trhu životného poistenia | |
| 94. | Ppn (PTN) 04-04 | Výkaz o poistnom trhu neživotného poistenia | |
| 95. | Ppn (TAP) 08-01 | Výkaz o technických aspektoch poistenia | |
| 96. | F (NBS) 24-04 | Nekonsolidovaná bilancia finančných aktív a finančných pasív – stavy | |
| 97. | F (NBS) 25-04 | Nekonsolidovaná bilancia finančných aktív a finančných pasív – transakcie | |
| 98. | Skp (BIL) 01-04 | Bilancia aktív a pasív | |
| 99. | Skp (VZS) 02-04 | Výkaz ziskov a strát | |
| 100. | Skp (VCI) 03-04 | Výkaz o činnosti Slovenskej kancelárie poisťovateľov | |
| 101. | Skp (SAP) 06-04 | Výkaz o aktuálnej a odhadovanej splatnosti aktív a pasív | |
| 102. | Skp (PUN) 07-01 | Výkaz o poistných udalostiach v neživotnom poistení | |
| 103. | Za (BIL) 01-04 | Bilancia aktív a pasív | |
| 104. | Za (VZS) 02-04 | Výkaz ziskov a strát | |
| 105. | Dss (SUV) 15-02 | Výkaz aktív a pasív dôchodkovej správcovskej spoločnosti | |
| 106. | Dds (SUV) 38-02 | Výkaz aktív a pasív doplnkovej dôchodkovej spoločnosti | |
| 107. | Dss (VZS) 16-02 | Výkaz výnosov a nákladov dôchodkovej správcovskej spoločnosti | |
| 108. | Dds (VZS) 39-02 | Výkaz výnosov a nákladov doplnkovej dôchodkovej spoločnosti | |
| 109. | Dss (KL) 18-02 | Kmeňový list dôchodkovej správcovskej spoločnosti | |
| 110. | Dds (KL) 34-02 | Kmeňový list doplnkovej dôchodkovej spoločnosti | |
| 111. | Dof (HMF) 03-02 | Hlásenie o stave majetku v dôchodkovom fonde | |
| 112. | Dfo (HMF) 11-02 | Hlásenie o stave majetku v doplnkovom dôchodkovom fonde | |
| 113. | Dof (SP) 17-02 | Hlásenie o vývoji počtu sporiteľov | |
| 114. | Dfo (PU) 47-02 | Hlásenie o vývoji počtu účastníkov a poberateľov dávok | |
| 115. | Dof (PAS) 31-02 | Výkaz pasív dôchodkového fondu | |
| 116. | Dfo (PAS) 42-02 | Výkaz pasív doplnkového dôchodkového fondu | |
| 117. | Dof (VVN) 32-02 | Výkaz výnosov a nákladov dôchodkového fondu | |
| 118. | Dfo (VVN) 43-02 | Výkaz výnosov a nákladov doplnkového dôchodkového fondu | |
| 119. | Platobná bilancia | ||
| 120. | Medzinárodná investičná pozícia | ||
| 120a. | V (NBS) 67-12 | Mesačný výkaz o transakciách a o vydaných podielových listoch podielového fondu alebo podfondu | |
| 120b. | V (NBS) 86-12 | Mesačný výkaz o cenných papieroch | |
| 120c. | Výkaz ziskov a strát NBS | ||
| Inštitúcia disponujúca administratívnym zdrojom: Ministerstvo kultúry Slovenskej republiky |
|||
| 121. | Register cirkví a náboženských spoločností | ||
| 122. | Register múzeí a galérií | ||
| 123. | Zoznam knižníc Slovenskej republiky | ||
| 124. | Zoznam periodickej tlače | ||
| Inštitúcia disponujúca administratívnym zdrojom: Ministerstvo obrany Slovenskej republiky, Vojenský úrad sociálneho zabezpečenia |
|||
| 125. | Sociálne zabezpečenie vojakov | ||
| 126. | Dotazník o výdavkoch na vojenské zariadenia | ||
| Inštitúcia disponujúca administratívnym zdrojom: Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky, Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny |
|||
| 127. | c 03a | Mesačný výkaz o vzniku a skončení pracovnoprávneho vzťahu občana EÚ/EHP a jeho rodinného príslušníka na území Slovenskej republiky na základe informačnej karty | |
| 128. | c 03b | Mesačný výkaz o vyslaní na výkon zamestnania a skončení vyslania na výkon zamestnania občana EÚ/EHP a jeho rodinného príslušníka na území Slovenskej republiky na základe informačnej karty | |
| 129. | c 03c | Mesačný výkaz o vzniku a skončení pracovnoprávneho vzťahu cudzinca na území Slovenskej republiky na základe informačnej karty | |
| 130. | c 09a | Mesačný výkaz o zamestnaní cudzincov na území Slovenskej republiky na základe povolenia na zamestnanie pre cudzincov | |
| 131. | m 01a | Mesačný výkaz evidovanej nezamestnanosti | |
| 132. | m 01b | Mesačný výkaz evidovanej nezamestnanosti | |
| 133. | Dávky v hmotnej núdzi a príspevky k dávke | ||
| 134. | Dávky štátnej sociálnej podpory | ||
| 135. | Peňažné príspevky na kompenzáciu sociálnych dôsledkov ťažkého zdravotného postihnutia | ||
| 136. | Náhradné výživné | ||
| 137. | Sociálnoprávna ochrana detí a sociálna kuratela | ||
| 138. | Príspevky na podporu náhradnej starostlivosti o dieťa | ||
| 139. | Aktívna politika trhu práce | ||
| Národný inšpektorát práce | |||
| 140. | Registrácia pracovných úrazov | ||
| Inštitúcia disponujúca administratívnym zdrojom: Ministerstvo spravodlivosti Slovenskej republiky |
|||
| 141. | V (MS SR) 5-12 | Mesačný výkaz o väzbách a iných agendách | |
| 142. | V (MS SR) 8-12 | Mesačný výkaz o pohybe agendy obchodného registra | |
| 143. | V (MS SR) 1-02 | Polročný výkaz o pohybe trestnej agendy na okresnom súde | |
| 144. | V (MS SR) 2-02 | Polročný výkaz o pohybe občianskoprávnej agendy na okresnom súde | |
| 145. | V (MS SR) 3-02/C | Polročný výkaz o pohybe agendy na občianskoprávnom úseku na krajskom súde | |
| 146. | V (MS SR) 3-02/T | Polročný výkaz o pohybe agendy na trestnoprávnom úseku na krajskom súde | |
| 147. | V (MS SR) 4-02 | Polročný výkaz o pohybe agendy na Najvyššom súde Slovenskej republiky | |
| 148. | V (MS SR) 7-02/C | Polročný výkaz o ústavnej starostlivosti | |
| 149. | V (MS SR) 7-02/T | Polročný výkaz o ochrannej výchove | |
| 150. | Štatistický list „C“ | Polročný štatistický prehľad o právoplatných výsledkoch súdneho konania | |
| 151. | Štatistický list „I“ | Polročný štatistický prehľad o právoplatných výsledkoch súdneho konania | |
| 152. | Štatistický list „K“ | Polročný štatistický prehľad o právoplatných výsledkoch súdneho konania | |
| 153. | Štatistický list „O“ | Polročný štatistický prehľad o právoplatných výsledkoch súdneho konania | |
| 154. | Štatistický list „Od“ | Polročný štatistický prehľad o právoplatných výsledkoch súdneho konania | |
| 155. | Štatistický list „R“ | Polročný štatistický prehľad o právoplatných výsledkoch súdneho konania | |
| 156. | Štatistický list „S“ | Polročný štatistický prehľad o právoplatných výsledkoch súdneho konania | |
| 157. | Štatistický list „T“ | Polročný štatistický prehľad o právoplatných výsledkoch súdneho konania | |
| Zbor väzenskej a justičnej stráže | |||
| 158. | Sociálne zabezpečenie príslušníkov Zboru väzenskej a justičnej stráže | ||
| 158a. | VAZENSTVO | Ročný štatistický prehľad o činnosti Zboru väzenskej a justičnej stráže | |
| Inštitúcia disponujúca administratívnym zdrojom: Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky |
|||
| 159. | Škol (MŠVVŠ SR) 1-04 | Štvrťročný výkaz o práci v školstve | |
| 160. | Škol (MŠVVŠ SR) 2-04 | Štvrťročný výkaz o práci vysokých škôl a ostatných organizácií priamo riadených Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky | |
| 161. | Škol (MŠVVŠ SR) 40-01 | Výkaz o počte žiakov základných umeleckých škôl, detí materských škôl a školských zariadení a poslucháčov jazykových škôl v územnej pôsobnosti obce | |
| 162. | Úr (MŠVVŠ SR) 1-01 | Výkaz o úrazovosti žiakov a študentov | |
| Inštitúcia disponujúca administratívnym zdrojom: Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky |
|||
| 163. | REGOB | Register obyvateľov Slovenskej republiky | |
| 164. | Centrálna evidencia nadobudnutia a straty štátneho občianstva Slovenskej republiky | ||
| 165. | Sociálne zabezpečenie príslušníkov Policajného zboru | ||
| 166. | ECU | Evidencia cudzincov | |
| Migračný úrad | |||
| 167. | Migra | ||
| Prezídium Policajného zboru | |||
| 168. | Evidenčno-štatistický systém kriminality | ||
| Prezídium Hasičského a záchranného zboru | |||
| 168a. | POZIAROVOST | Ročný štatistický prehľad požiarovosti | |
| Inštitúcia disponujúca administratívnym zdrojom: Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky |
|||
| 169. | E (MZ SR) 2-01 | Ročný výkaz o ekonomike organizácií v zdravotníctve | |
| 169a. | E (MZ SR) 1-04 | Štvrťročný výkaz o ekonomike organizácií v zdravotníctve | |
| 170. | L (MZ SR) 1-04 | Štvrťročný výkaz o spotrebe liekov, dietetických potravín a zdravotníckych pomôcok vydaných bez lekárskeho predpisu | |
| 171. | L (MZ SR) 2-04 | Štvrťročný výkaz o spotrebe liekov, dietetických potravín a zdravotníckych pomôcok vydaných na lekársky predpis alebo lekársky poukaz | |
| 172. | M (MZ SR) 1-01 | Ročný výkaz o počte a štruktúre pracovníkov v zdravotníctve | |
| 173. | R (MZ SR) 8-99 | Hlásenie štatistických údajov pre aktualizáciu Národného registra zdravotníckych pracovníkov v kategórii lekár, zubný lekár a farmaceut | |
| 174. | Z (MZ SR) 1-12 | Hlásenie o prijatí do ústavnej starostlivosti | |
| 175. | Z (MZ SR) 7-12 | Žiadosť o umelé prerušenie tehotenstva a hlásenie potratu | |
| 176. | Z (MZ SR) 8-12 | Hlásenie pohlavnej choroby | |
| 177. | Z (MZ SR) 12-12 | Hlásenie choroby z povolania alebo ohrozenia chorobou z povolania | |
| 178. | ZS (MZ SR) 1-12 | Hlásenie o pacientovi v ústavnej psychiatrickej starostlivosti | |
| 179. | ZS (MZ SR) 3-12 | Hlásenie o ukončenej kúpeľnej liečbe | |
| 180. | ZS (MZ SR) 4-12 | Hlásenie o užívateľovi drog liečenom zo závislosti | |
| 181. | Národný register poskytovateľov zdravotnej starostlivosti | ||
| Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky | |||
| 182. | Údaje o kvalite vody v rekreačných jazerách a vodných nádržiach | ||
| 183. | Automatizovaný systém triedenia rizík | ||
| 184. | Prenosné choroby | ||
| Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou | |||
| 185. | Dohľad nad verejným zdravotným poistením | ||
| 186. | Register poistencov | ||
| Štátny ústav pre kontrolu liečiv | |||
| 186a. | SPOTREBA LIEKOV | Spotreba liekov na Slovensku | |
| Inštitúcia disponujúca administratívnym zdrojom: Ministerstvo životného prostredia Slovenskej republiky |
|||
| Slovenský hydrometeorologický ústav | |||
| 187. | Údaje o emisiách | ||
| 188. | Údaje o kvalite ovzdušia | ||
| 189. | Údaje o kvalite vody | ||
| Výskumný ústav vodného hospodárstva | |||
| 190. | Systém ZBERVAK | Údaje o verejných vodovodoch a verejných kanalizáciách | |
| Slovenská inšpekcia životného prostredia | |||
| 192. | Údaje o mimoriadnom zhoršení vôd | ||
| Slovenská agentúra životného prostredia | |||
| 192a. | ODPAD | Hlásenie o vzniku odpadu a nakladaní s ním | |
| Environmentálny fond | |||
| 192b. | POKUTY | Údaje o uložených a zaplatených pokutách za porušenie predpisov v ochrane životného prostredia | |
| Inštitúcia disponujúca administratívnym zdrojom: Sociálna poisťovňa |
|||
| 193. | Socp | Ukazovatele Sociálnej poisťovne | |
| 195. | Nem Úr | Údaje o pracovnej neschopnosti pre chorobu a úraz | |
| 195a. | SZCO | Súbory vybraných základných identifikačných údajov a mikroúdajov za samostatne zárobkovo činné osoby | |
| 195b. | ZAMESTNAVATELIA | Súbory vybraných základných identifikačných údajov a mikroúdajov za zamestnávateľov | |
| Inštitúcia disponujúca administratívnym zdrojom: Zdravotné poisťovne |
|||
| 196. | Ukazovatele zdravotnej poisťovne | ||
| 197. | Povinná dokumentácia zdravotnej poisťovne | ||
| Inštitúcia disponujúca administratívnym zdrojom: Dôchodkové správcovské spoločnosti |
|||
| 198. | Ukazovatele dôchodkového sporenia | ||
| Inštitúcia disponujúca administratívnym zdrojom: Doplnkové dôchodkové spoločnosti |
|||
| 199. | Ukazovatele doplnkového dôchodkového sporenia | ||
| Inštitúcia disponujúca administratívnym zdrojom: Samosprávne kraje |
|||
| 200. | Výdavky na sociálnu pomoc | ||
| Inštitúcia disponujúca administratívnym zdrojom: Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky |
|||
| Hlavný banský úrad | |||
| 201. | URAZY HBU | Registrácia pracovných úrazov Hlavného banského úradu | |
| Inštitúcia disponujúca administratívnym zdrojom: Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Slovenskej republiky |
|||
| Ústredný kontrolný a skúšobný ústav poľnohospodársky | |||
| 202. | PREDAJ PESTICIDOV | Údaje o predaji prípravkov na ochranu rastlín | |
| 203. | SPOTREBA PESTICIDOV | Údaje o spotrebe prípravkov na ochranu rastlín | |
| Inštitúcia disponujúca administratívnym zdrojom: Generálna prokuratúra Slovenskej republiky |
|||
| 204. | PROKURATURA | Štatistický prehľad trestnej a netrestnej činnosti | |
| Inštitúcia disponujúca administratívnym zdrojom: Úrad geodézie, kartografie a katastra Slovenskej republiky |
|||
| 205. | VYMERA | Údaje o výmere obcí podľa jednotlivých druhov pozemkov | |
| II. | Inštitúcia využívajúca administratívny zdroj: MINISTERSTVO FINANCIÍ SLOVENSKEJ REPUBLIKY |
||
| Inštitúcia disponujúca administratívnym zdrojom: Ministerstvo spravodlivosti Slovenskej republiky |
|||
| 1. | Obchodný register | ||
| Inštitúcia disponujúca administratívnym zdrojom: Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky |
|||
| 2. | REGOB | Register obyvateľov Slovenskej republiky | |
| 3. | Živnostenský register | ||
| III. | Inštitúcia využívajúca administratívny zdroj: MINISTERSTVO KULTÚRY SLOVENSKEJ REPUBLIKY |
||
| Inštitúcia disponujúca administratívnym zdrojom: Ministerstvo financií Slovenskej republiky |
|||
| 1. | Súvaha Úč ROPO SFOV 1-01 |
Súvaha | |
| 2. | Výkaz ziskov a strát Úč ROPO SFOV 2-01 |
Výkaz ziskov a strát | |
| Inštitúcia disponujúca administratívnym zdrojom: Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky |
|||
| 3. | Register nadácií | ||
| 4. | Evidencia organizácií s medzinárodným prvkom | ||
| 5. | Evidencia verejných zbierok | ||
| 6. | Evidencia občianskych združení | ||
| 7. | Živnostenský register | ||
| 8. | Register záujmových združení právnických osôb | ||
| 9. | Register neinvestičných fondov | ||
| 10. | Register neziskových organizácií poskytujúcich všeobecne prospešné služby | ||
| 11. | Evidencia združení obcí | ||
| Inštitúcia disponujúca administratívnym zdrojom: Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republiky |
|||
| 12. | Aktívny zahraničný cestovný ruch na Slovensku | ||
| IV. | Inštitúcia využívajúca administratívny zdroj: MINISTERSTVO PÔDOHOSPODÁRSTVA A ROZVOJA VIDIEKA SLOVENSKEJ REPUBLIKY |
||
| Inštitúcia disponujúca administratívnym zdrojom: Ministerstvo financií Slovenskej republiky |
|||
| 1. | Súvaha Úč POD 1-01 | Súvaha | |
| 2. | Výkaz ziskov a strát Úč POD 2-01 |
Výkaz ziskov a strát | |
| 3. | Úč FO 1-01 | Výkaz o príjmoch a výdavkoch | |
| 4. | Úč FO 2-01 | Výkaz o majetku a záväzkoch | |
| Inštitúcia disponujúca administratívnym zdrojom: Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky, Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny |
|||
| 5. | m 01a | Mesačný výkaz evidovanej nezamestnanosti | |
| V. | Inštitúcia využívajúca administratívny zdroj: MINISTERSTVO PRÁCE, SOCIÁLNYCH VECÍ A RODINY SLOVENSKEJ REPUBLIKY |
||
| Inštitúcia disponujúca administratívnym zdrojom: Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky, Prezídium Policajného zboru |
|||
| 1. | Rekapitulácia výplaty dávok výsluhového zabezpečenia | ||
| Inštitúcia disponujúca administratívnym zdrojom: Ministerstvo obrany Slovenskej republiky, Vojenský úrad sociálneho zabezpečenia |
|||
| 2. | Evidencia dávok sociálneho zabezpečenia vojakov | ||
| Inštitúcia disponujúca administratívnym zdrojom: Ministerstvo spravodlivosti Slovenskej republiky |
|||
| 3. | V (MS SR) 7-02/C | Polročný výkaz o ústavnej starostlivosti | |
| 4. | V (MS SR) 7-02/T | Polročný výkaz o ochrannej výchove | |
| Zbor väzenskej a justičnej stráže, Útvar sociálneho zabezpečenia | |||
| 5. | Rekapitulácia výplaty sociálnych dávok výsluhového zabezpečenia | ||
| Inštitúcia disponujúca administratívnym zdrojom: Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky |
|||
| 6. | Z (MZ SR) 5-12 | Správa o novorodencovi | |
| VI. | Inštitúcia využívajúca administratívny zdroj: MINISTERSTVO ŠKOLSTVA, VEDY, VÝSKUMU A ŠPORTU SLOVENSKEJ REPUBLIKY |
||
| Inštitúcia disponujúca administratívnym zdrojom: Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky |
|||
| 1. | REGOB | Register obyvateľov Slovenskej republiky | |
| VII. | Inštitúcia využívajúca administratívny zdroj: NÁRODNÁ BANKA SLOVENSKA |
||
| Inštitúcia disponujúca administratívnym zdrojom: Ministerstvo spravodlivosti Slovenskej republiky |
|||
| 1. | V (MS SR) 9-02 | Polročný výkaz o pohybe konkurznej, reštrukturalizačnej a súvisiacej agendy na okresnom súde | |
| 2. | Štatistický list „K“ | Polročný štatistický prehľad o právoplatných výsledkoch súdneho konania | |
| 3. | Štatistický list „Od“ | Polročný štatistický prehľad o právoplatných výsledkoch súdneho konania | |
| 4. | Štatistický list „R“ | Polročný štatistický prehľad o právoplatných výsledkoch súdneho konania | |
| VIII. | Inštitúcia využívajúca administratívny zdroj: ÚRAD PRE VEREJNÉ OBSTARÁVANIE |
||
| Inštitúcia disponujúca administratívnym zdrojom: Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky |
|||
| 1. | REGOB | Register obyvateľov Slovenskej republiky | |